اخبار سیاسی

کاهش عرضه زغال سنگ دومین اقتصاد دنیا را فلج کرد

خبرنگاران/خراسان رضوی چینی ها خواستار افزایش سریع واردات زغال سنگ به منظور روشن نگه داشتن چراغ ها، بازبودن کارخانه ها و حتی جریان آب هستند.

22 مهر 1400

واکنش پامپئو به افشاگری یاهونیوز درباره آسانژ: عذرخواهی نمی کنم!

وزیر خارجه پیشین آمریکا در اولین واکنش به افشاگری یاهونیوز درباره بحث های سال 2017 در دولت ترامپ به منظور ربایش یا حتی قتل موسس ویکی لیکس، گفت که بابت اقدامات دولت ترامپ برای محافظت از اسناد واقعی امنیت ملی عذرخواهی نمی کند.

18 مهر 1400

بحران کمبود سوخت در انگلیس؛ نیروهای ارتش وارد می شوند

به گزارش خبرنگاران به نقل از ای او ال، کمبود سوخت در انگلیس منجر به بسته شدن چندین صندلی سوخت شده است.

13 مهر 1400

اگر آرتروز زانو دارید

آرتروز و ساییدگی فرآیندی است که به طور طبیعی در همه افراد پیش می آید و ناشی از افزایش سن است. حال یک سری از افراد عوامل زمینه ای دارند که این خردگی و ساییدگی در آنها زودتر و شدیدتر ایجاد می گردد مانند کسانی که وزن زیاد دارند، انحراف زیاد در زانو دارند،...

1 مهر 1400

تور روسیه: روسیه: دو کُره از انجام اقدامات تنش آفرین بپرهیزند

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف سخنگوی کاخ کرملین می گوید که ارتش روسیه به دقت تحولات پیرامون آزمایش های موشکی کره شمالی را رصد می نماید.

27 شهریور 1400

افزایش 40 درصدی شهروندی مهاجران تا سال 2024؟

مطالعه نو Statistics Canada نشان می دهد که تعداد محدودی از مهاجران کانادا به شهروندی این کشور در می آیند که جای نگرانی دارد اما اوضاع رو به بهبود است. درآمدن به شهروندی کانادا یکی از نقاط عطف زندگی مهاجران است. در این برهه است که آنها مهر پایانی به تازه وارد بودن...

18 شهریور 1400

اعلام آمادگی مسکو برای شروع مجدد روابط با اتحادیه اروپا

وزیر خارجه روسیه از آمادگی مسکو بمنظور از سرگیری همکاری با اروپا اطلاع داد.

4 شهریور 1400

مرکز آمار ارائه گزارش واکسیناسیون و مرگ 2000 نفری را رد کرد

در پی اعلام ارائه گزارش مرکز آمار ایران به وزیر بهداشت در رابطه با آثار واکسیناسیون و مرگ 2000 نفری بعد از آن، این سازمان تاکید کرد که هیچ گونه گزارشی در این رابطه تهیه و ارائه نکرده و اصلا در حوزه وظایف مرکز آمار ایران قرار ندارد.

2 شهریور 1400

ابلاغ بخشنامه دستورالعمل جامع جلب، مصرف و هزینه کرد مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی

تهران (پانا) - دستورالعمل جامع جلب، مصرف و هزینه کرد مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی کشور طی بخشنامه ای از سوی رئیس سازمان بهزیستی کشور به مدیران کل بهزیستی استان ها، ابلاغ شد.

1 شهریور 1400

آمریکایی ها از مالیات های بالا شاکی هستند

نتایج یک نظرسنجی تازه نشان می دهد بیش از نیمی از آمریکایی ها معتقدند مالیات اخذشده از درآمدشان بالا است.

31 مرداد 1400

نشست هماهنگی صالحی امیری و کادر سرپرستی کاروان با سفیر ایران در ژاپن برگزار گردید

نشست هماهنگی رئیس کمیته ملی المپیک و کادر سرپرستی اعزامی به بازی های المپیک 2020 با مرتضی رحمانی موحد، سفیر جمهوری اسلامی ایران در ژاپن برگزار گردید.

22 مرداد 1400

تاکید حکیم بر پشتیبانی دولت عراق از مردم لبنان

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری عراقی نینا، سید عمار حکیم، رهبر جریان حکمت ملی عراق با علی ادیب الحبحاب، سفیر لبنان در بغداد ملاقات و گفت وگو کرد.

22 مرداد 1400

واکسیناسیون رایگان عمومی دغدغه ای همگانی و انتظاری به حق است

انتشار مطلبی از سوی مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت و سخنگوی سازمان غذا و دارو خطاب به منتقدان فرایند توزیع واکسن کرونا و گران بودن قیمت واکسن ایرانی نسبت به واکسن خارجی در رسانه ها و شبکه های اجتماعی، واکنش معاون اول رییس جمهور را در پی داشت. ...

18 مرداد 1400

زندگی سخت خانواده خلیلی در بندر بوالخیر

خانواده خلیلی در خانه ای قدیمی واقع در روستای بندر بوالخیر از توابع شهر دلوار تنگستان زندگی میکنند، خانواده ای متشکل از 5 فرزند که سه فرزند معلول ذهنی شدید و دو فرزند سالم تشکیل شده است. مادر و پدر دختر خاله و پسر خاله هستند. نبود مشاوره ژنتیکی در ازدواج...

16 مرداد 1400

وزیر دفاع آمریکا: مهار ایران در خاورمیانه را ادامه می دهیم

وزیر دفاع آمریکا روز پنجشنبه در جلسه ای در مجلس سنا گفت کشورش سیاست مهار ایران در خاورمیانه (غرب آسیا) را ادامه خواهد داد.

11 مرداد 1400

برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زبرخان

خبرگزاری خبرنگاران- جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زبرخان در خصوص برنامه ریزی برای جشنواره کتابخوانی رضوی برگزارشد.

7 مرداد 1400

مسکو تحرکات ناو جنگی اسپانیا در دریای سیاه را زیر نظر دارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری رویترز، وزارت دفاع روسیه امروز چهارشنبه اظهار داشت که تردد یک فروند کشتی جنگی اسپانیا در دریای سیاه را رصد می نماید.

7 مرداد 1400

ارزیابی فرایند کنترل اوج بیماری در جنوب شرق کشور

تهران (پانا) - معاون وزیر کشور با سفر به استان سیستان و بلوچستان فرایند کنترل اوج بیماری در جنوب شرق کشور را ارزیابی می کند.

4 مرداد 1400

قیمت نفت رکورد شکنی کرد

خبرنگاران : اعضا اوپک پلاس در مذاکراتی که در روز پنجشنبه شروع شد زیر سایه اختلاف نظر عربستان سعودی و امارات متحده عربی در معین سهمیه فراوری نفت ناکام ماندند؛ این در حالی است که در سوی دیگر اعضای اوپک مذاکرات خود را از روز دوشنبه...

1 مرداد 1400

کویر سه قلعه سرایان یکی از منطقه ها مناسب برای رصد ستارگان است

ایرنا/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، کویر سه قلعه سرایان یکی از منطقه ها مناسب برای رصد ستارگان است.

31 تیر 1400
تعداد: (284)