اخبار مجلس

گزارش های میلیاردی شورای نظارت

در لایحه بودجه 1400 برای شورای نظارت بر صداوسیما با شش عضو، هشت میلیاردو 334 میلیون تومان بودجه در نظر گرفته شده که 43 درصد بیشتر از بودجه سال 1399 است. این شورا که دو نفر به انتخاب رئیس جمهور ایران، دو نفر به انتخاب رئیس قوه قضائیه و دو نفر به انتخاب مجلس، عضو...

16 فروردین 1400

رانت ارز4200 تومانی حذف شد

رئیس مجلس شورای اسلامی شرح داد: دولت 7 اصلاح مورد تأکید مجلس را دراصلاحیه بودجه مدنظر قرار داد، رانت ارز4200 تومانی حذف شد؛ کسری بودجه کاهش پیدا کرد و دست درازی به منابع صندوق توسعه محدود شد.

26 اسفند 1399

وام ازدواج 70 میلیون می گردد؟

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: بار ها گفته ایم که ما مخالف افزایش رقم وام ازدواج در جهت یاری به جوانان نیستیم، اما باید دستورالعمل های لازم در جهت جلوگیری از سوء استفاده و آسیب های احتمالی افزایش رقم وام ازدواج تدوین گردد.

30 بهمن 1399

کدخدایی: ممکن است شورای نگهبان در بررسی صلاحیت ها دچار خطا شود

خبرنگاران : سخنگوی شورای نگهبان گفت: ممکن است شورای نگهبان نیز در بررسی صلاحیت ها دچار خطا و اشتباه شود؛ ولی به هرحال آنچه در همه انتخابات ها در سراسر دنیا مرسوم است، این است که پیش از مرحله اخذ آرای مردمی، مراحلی نیز...

5 بهمن 1399

تمدید مهلت ثبتنام حضور در نمایشگاه مجازی کتاب جنوب کرمان

به گزارش خبرنگاران ، ناشران متقاضی سراسر کشور تا 23 آذرماه امسال فرصت دارند برای ثبت نام در نمایشگاه مجازی کتاب جنوب کرمان به نشانی اینترنتی www.ketab.ir مراجعه نمایند.

29 دی 1399

امسال 35 درصد از منابع سازمان هدفمندی یارانه ها محقق نشد

سخنگوی ستاد بودجه 1400، گفت: حدود 35 درصد از منابع هدفمندی یارانه ها 8 ماهه اول سال جاری محقق نشد به همین دولت این منابع را با کسب اجازه از شورای عالی هماهنگی از طریق اوراق تامین کرد.

27 دی 1399

خبرنگاران تعطیلی اصناف در مشهد تمدید شد

مشهد- خبرنگاران- رییس اتاق اصناف مشهد گفت: براساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، ممنوعیت فعالیت مشاغل گروه 2، سه و چهار در مشهد تا اطلاع بعدی تمدید شد.

11 دی 1399

خبرنگاران پاسخ به 86 درصد درخواست های دسترسی آزاد به اطلاعات

تهران- خبرنگاران- سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات مجرای قانونی ثبت درخواست اطلاعات شهروندان از هزار و 220 سازمان و نهاد فعال است که از خرداد 96 تا آبان 99 بیش از 21 هزار درخواست توسط مردم در آن ثبت و به 86 درصد آنها پاسخ داده شده است.

8 دی 1399

کاهش آمار فوتی های با همراهی کسب و کارها با محدودیت ها

حدود 10 روز از اجرای طرح محدودیت های جدید کرونا در کشور می گذرد؛ محدودیت هایی که اغلب مشاغل و کسب وکارها را مجبور به تعطیلی دوهفته ای نموده است. حالا نتیجه مثبت این محدودیت ها در حال ظهور است و آن گونه که دیروز سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی...

8 دی 1399

فروردین: از اسم مجیدی در ارز دولتی سوء استفاده شده ، کارنامه مجیدی پاک است

رئیس فراکسیون ورزش گفت: از فرهاد مجیدی می خواهم بحث ارز های دولتی را پیگیری نکند، زیرا به پاکی وی ایمان داریم، اما از اسمش سوء استفاده شده است.

2 دی 1399

اصلاح مصوبه واگذاری سهام دولت در صندوق (ETF)

تهران (پانا) - هیات دولت در جلسه امروز که به ریاست رییس جمهوری برگزار گشت، پیشنهاد وزارت کشور در مورد انتخاب حمید ملانوری شمسی به عنوان استاندار خراسان جنوبی مطرح و به تصویب هیات وزیران رسید.

11 آذر 1399

خبرنگاران فرماندار شیراز:نهادهای متولی مدیریت بحران،بانک اطلاعات و تجهیزات پیشگیرانه داشته باشند

شیراز-خبرنگاران-فرماندار شهرستان شیراز تمام دستگاه ها و نهادهای متولی مدیریت بحران را مکلف کرد نسبت به تهیه بانک اطلاعات تجهیزات پیشگیرانه و کنترل بحران مجموعه خود اقدام کنند.

8 آذر 1399

سهمیه بندی همه حامل های انرژی با طرح وان ، کارت سوخت حذف می گردد؟

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از احتمال سهمیه بندی همه حامل های انرژی با طرح وان و جایگزینی آن با طرح کارت سوخت اطلاع داد.

5 آذر 1399

ویدئو کنفرانس فون در لاین و جانسون با موضوع مذاکرات پسا برگزیت

نخست وزیر انگلیس و رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا در یک ویدئو کنفرانس بر لزوم فشرده کردن مذاکرات برای دستیابی هر چه سریع تر به توافقی درباره مناسبات تجاری آینده تاکید کردند.

19 آبان 1399

علل ریزش های 10 روز اخیر بورس

به گزارش خبرنگاران، فرهاد دژپسند در یک برنامه تلویزیونی درباره عملکرد زیرمجموعه های وزارت امور مالی و دارایی، گفت: در سال گذشته برای تحقق بودجه بدون نفت، درآمدهای مالیاتی کشور بیش از رقم مصوب بوده که در 14 سال اخیر بی نظیر است. قرار بود در حوزه مالیات...

19 مهر 1399

خبرنگاران نماینده مجلس: بنیاد توسعه در حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه ایجاد می شود

سمنان- خبرنگاران- نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: بنیاد یا انجمن توسعه برای سه شهرستان این حوزه انتخابیه با هدف جهت دهی به برنامه های توسعه ای ایجاد می شود.

5 مهر 1399

68 لایحه ؛ میراث مجلس دهم برای یازدهمی ها ، آیا طرح های خوب مجلس قبل اعلام وصول می گردد؟

متاسفانه بعضی طرح ها و لوایح مفید مجلس دهم با بی توجهی اعضا به قانون تبدیل نشد که این امر برای مجلس جدید و نمایندگان حاضر در آن وجود دارد که در بدو ورود به قوه مقننه به بعضی از این طرح ها گوشه چشمی داشته و برای تصویب آن ها کوشش نمایند.

26 شهریور 1399

خبرنگاران اجرا نشدن مصوبات شورا به طرح سوال از شهردار منجر می گردد

تهران- خبرنگاران- رییس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای شهر تهران با بیان اینکه شهردار تهران به بهانه تراشی های مجموعه خود در اجرای مصوبات سرانجام دهد، گفت: ادامه خودداری از اجرای مصوبات قانونی شورای اسلامی شهر تهران به طرح سوال از شهردار تهران منجر می...

14 شهریور 1399

خبرنگاران تصویب 21 پروژه دستاورد سفر استاندار فارس به اقلید

شیراز- خبرنگاران - دستاورد سفر یک روزه استاندار فارس به شهرستان اقلید،آنالیز قابلیت ها و مسائل این شهرستان، نصویب 21 طرح در بخش های مختلف صنعتی، گردشگری و کشاورزی برای توسعه بیشتر این شهرستان بود.

6 شهریور 1399

زمان دو هفته ای برای ثبت نام متقاضیان پیامکی مسکن ملی

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: برای مرحله تکمیل ثبت نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن که به وسیله پیامک، رزرو نموده بودند بازه زمانی دو هفته ای در نظر گرفته ایم که متناسب با شرایط هر شهر به متقاضیان اعلام می گردد تا نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام خود به وسیله...

7 تیر 1399
تعداد: (29)