اخبار صنعت

رونمایی رسمی از پیکاپ تازه شرکت ایران خودرو

سری تازه وانت چینی فوتون تونلند به وسیله ایران خودرو دیزل طی ماه های آینده راهی بازار می گردد. فوتون برند چینی زیرمجموعه گروه صنعتی گریت وال است و محصولاتش انواع خودرو شاسی بلند، وانت و ون را شامل می گردد. هم اکنون در سبد این شرکت خودروسازی، 12 محصول به...

7 مرداد 1401

تصاویر تبلیغاتی رسمی گوگل پیکسل واچ لو رفت

درست است که منابع و افشاگری های جان پروسر (افشاگر معروف حوزه تکنولوژی) درباره اپل واچ سری 7 درست از آب در نیامد، اما سایر افشاگران هم در مورد اپل واچ سری 7 به سرنوشت او دچار شدند. با این حال برای اعتبار بخشیدن به افشاگری های او، باید گفت که جان پروسر در ماه...

26 تیر 1401

مقابله با فقر مطلق؛ چگونه و با چه سیاستی؟

وقتی خبر مقابله 15روزه با فقر مطلق از سوی رییس جمهور منتشر شد، حداقل برای من باور نکردنی نبود که مقام مسوولی در شمایل رییس جمهور یک مملکت، یک چنین اظهارنظری را درخصوص موضوعات مالی داشته باشد، بدون اینکه متوجه باشند که اساسا موضوع مقابله با فقر یک مقوله...

10 تیر 1401

وزیر نفت: معطل مذاکرات وین نخواهیم ماند

وزیر نفت گفت: وزارت نفت خود را معطل مذاکرات برای حصول توافق هسته ای در وین نمی کند، کوشش می کنیم با استفاده از توان اقتصادی بانک و شرکت های داخلی و گاه شرکت های خارجی پروژه های صنعت نفت را به پایان برسانیم.

26 خرداد 1401

قیمت ساینا S + ویژگی های فنی

به گزارش خبرنگاران، ساینا S یکی از محصولات شرکت سایپا است که معمولا در طرح های پیش فروش این شرکت عرضه می گردد. قیمت کارخانه ای این خودرو، 169 میلیون و 817 هزار و نرخ این خودرو در بازار، حدود 231 میلیون تومان است.

26 خرداد 1401

سالانه چند تن میوه در ایران فراوری می گردد؟

تهران (پانا) - مدیرکل دفتر میوه های سردسیری و خشک معاونت امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی گفت سالانه بیش از 20 میلیون تن انواع میوه در باغات کشور فراوری و روانه بازارهای مصرف داخلی و خارجی می گردد.

20 خرداد 1401

نخستین جلسه مشترک روسای دانشگاه های استان در دانشگاه مازندران برگزار گردید

خبرگزاری خبرنگاران- درراستای تحقق بخشی به اهداف شعار سال، نخستین جلسه مشترک روسای دانشگاه های استان در دانشگاه مازندران برگزار گردید.

19 خرداد 1401

ضدعفونی کننده ایمن نانویی برای دام و طیور

شرکت نانو پوشش فلز ضدعفونی کننده سطوح، کف سالن، دیوارها و محوطه نگهداری دام و طیور را فراوری و به بازار عرضه می نماید.

12 خرداد 1401
10 خرداد 1401

بازسازی خانه: آغاز فاز دوم عملیات مرمتی بافت تاریخی روستای تیکدر کرمان

میراث آریا/ براساس آخرین خبرهای منتشر شده، آغاز فاز دوم عملیات مرمتی بافت تاریخی روستای تیکدر کرمان صورت گرفت.

7 خرداد 1401

تراس های کشاورزی شگفت انگیز در سراسر دنیا

تراس های شگفت انگیزبه منظور ایجاد برترین شرایط برای یک خاک فقیر، حفاظت از منابع آبی و بعلاوه استفاده از زمین های کوهستانی، کشاورزی در تراس های شگفت انگیز به وسیله فرهنگ های مختلف در سراسر دنیا توسعه یافته است. وجود نیروی کار بسیار باعث شد تا تراس ها بتوانند...

23 اردیبهشت 1401

راهنمایان گردشگری پیشگامان این صنعت هستند

خبرگزاری خبرنگاران-معاون گردشگری کشور با تاکید بر اهمیت نقش راهنمایان گردشگری، مواجهه راهنمایان با گردشگران خارجی را پیشانی این صنعت دانست که نشانگر بازخورد تمامی حلقه های این صنعت است.

20 اردیبهشت 1401

بازدید ازبکستانی ها از مزارع سیب زمینی ایران، صادرات ایران از سر گرفته می گردد؟

به گزارش خبرنگاران، اخیرا برگشت سیب زمینی های صادراتی ایران از مرزهای ازبکستان و ترکمنستان خبرساز شده است. مقامات ازبکستان اعلام کردند که سه هزار و 500 تن سیب زمینی وارداتی به علت آلودگی خطرناک برگشت خورده است.

19 اردیبهشت 1401

نگاهمان را به اقتصاد تغییر دهیم

این روزها، آخرین روزهای سال آخر قرن و آخرین سال از دهه ای ازدست رفته است؛ دهه ای که به سبب تورم و بیکاری بالا و سرمایه گذاری، رشد و بهره وری اندک، از سوی کارشناسان و فرهیختگان چنین نام گذاری شده است. در سال 1400 همچون چند سال قبل ، میهن مان آماج سخت ترین...

17 اردیبهشت 1401

آشنایی با پوشش 3 ملت

پوشش هر ملتی بیانگر چیزهای بسیار زیادی استعقاید و افکار، فرهنگ های گذشته، تاریخ، شرایط اقلیمی، مواد طبیعی در دسترس، جهان بینی مردم آن سرزمین و …. همگی در نوع پوشش مردم یک کشور تاثیرگذار است. در یک کلام، لباس و موادی که لباس های یک سرزمین از آنها تهیه...

13 اردیبهشت 1401

سپاهان صعودش به پلی آف را قطعی کرد

در چارچوب رقابت های هفته بیستم لیگ برتر والیبال، تیم فولاد مبارکه سپاهان پیروز شد راه یاب ملل مریوان را از پیش رو بردارد.

9 اردیبهشت 1401

حسینی: نفت با انگیزه تر شده است و کار ما سخت تر

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: تغییراتی که در نیمکت نفت مسجدسلیمان اتفاق افتاده، انگیزه آنهارا بیشتر و کار پیکان را سخت ترکرده است.

9 اردیبهشت 1401

کاهش 85 درصدی فراوری زغفران در خواف

خبرنگاران/خراسان رضوی رئیس اداره تولیدات گیاهی مدیریت جهاد کشاورزی خواف از کاهش عملکرد حدود 85 درصدی محصول زعفران سال جاری در این شهرستان نسبت به سال گذشته اطلاع داد.

7 اردیبهشت 1401

چگونه هزینه های میلیونی قبوض برق را کاهش دهیم؟

محققان یکی از شرکت های استارت آپی کنتور های هوشمندی را طراحی کردند که علاوه بر آنکه اندازه مصرف وسایل برقی را در منازل پایش می نماید، به مشترکان برق نسبت به افزایش مصرف و بعلاوه قرار گرفتن آن ها در پیک مصرف هشدار می دهد.

21 فروردین 1401

نیاز به حداقل حمایت های قانونی از صنعت هتلداری داریم

ایرنا/ براساس سخنان مدیرعامل گروه های هتل های هما، نیاز به حداقل حمایت های قانونی از صنعت هتلداری داریم.

1 فروردین 1401
تعداد: (235)