سلامتی و پزشکی

حمایت کمیته امداد از 82 هزار بیمار خاص و صعب العلاج

تهران (پانا) - معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد گفت که 82 هزار بیمار خاص و صعب العلاج از خدمات کمیته امداد برخوردار هستند.

30 خرداد 1400

نیچر: احتمال ابتلای مجدد افراد مبتلا به کرونای خفیف بسیار کم است

نتایج تازه ترین آنالیز بیانگر آن است،افرادی که به صورت خفیف یا بدون علامت به کرونامبتلا می شوند آنتی بادی موجود در بدن آنها می تواند تا سرانجام عمرشان از آنها در برابر این بیماری ویروسی محافظت کند و احتمال ابتلای مجدد آنها بسیار...

29 خرداد 1400

بیشترین میزان صادرات به چین، تجهیزات پزشکی در صدر صادرات

به گزارش خبرنگاران، مرضیه شاوردی امروز در رویداد یکشنبه های صادراتی با موضوع تجهیزات پزشکی که به صورت آنلاین در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار گردید، گفت: بر اساس آمارها میزان صادرات کشور در سال99 حدود 5.6 میلیارد دلار بوده است که نسبت به سال 98 حدود...

27 خرداد 1400

تصرف چند مقر نظامی سعودی در نجران، حمله موشکی به پایگاه نیروهای ویژه دولت مستعفی یمن

خبرگزاری خبرنگاران- نیروهای ارتش و کمیته های مردمی این کشور تعدادی از مقرها و استحکامات ارتش سعودی و نیروهای وابسته به آن در نجران واقع در جنوب عربستان سعودی را به کنترل خود درآوردند.

22 خرداد 1400

ثبت نام مجدد کنکور ارشد 1400 شروع شد

مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 1400 از هم اکنون در سایت سازمان سنجش آموزش کشور شروع شد.

18 خرداد 1400

آمریکا در مذاکرات وین به دنبال چیست و درباره ایران چه در سر دارد؟

اقدامات آمریکا در قبال برجام همچنان در هاله ای از ابهام قرار گرفته است اما سیاست اعلامی ایران معین است، تحریم ها پیش از اجرای کامل تعهدات برجامی از سوی ایران باید به صورت کلی لغو شوند.

9 خرداد 1400

خبرنگاران فرماندار جوانرود: مردم رعایت پروتکل های بهداشتی را جدی بگیرند

کرمانشاه- خبرنگاران- فرماندار جوانرود با ابراز نگرانی نسبت به شناسایی و شیوع ویروس جهش یافته هندی در دنیا، گفت: با شناسایی نوع هندی ویروس کرونا مردم باید رعایت پروتکل های بهداشتی را جدی تر بگیرند.

2 خرداد 1400

افتتاح پنجمین مرکز جامع خدمات تشخیص، توانبخشی و مشاوره در گیلان

تهران (پانا) - با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی پنجمین مرکز جامع خدمات تشخیص ، توانبخشی و مشاوره در استان گیلان افتتاح شد.

31 اردیبهشت 1400

وزارت کشور: انتخابات 28 خرداد قطعا در موعد مقرر برگزار می گردد

جمال عرف رئیس ستاد انتخابات کشورگفت: دولت و وزارت کشور برنامه ای برای تعویق انتخابات ندارند و انتخابات طبق زمان بندی اعلام شده در 28 خردادماه برگزار می گردد.

30 اردیبهشت 1400

8هزار صندوق رای به تعداد صندوق ها افزوده می گردد

تهران (پانا) - رییس ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه سلامت مردم و مجریان انتخابات در اولویت واقع شده است، گفت، حدود هفت الی هشت هزار افزایش صندوق رأی در 28 خرداد ماه برای کاهش تجمع در حوزه های شلوغ پیش بینی شده است.

29 اردیبهشت 1400

اتاق ایران ، راهکارهای تسویه دیون دستگاه های دولتی و اجرایی به بخش خصوصی

خبرنگاران - در جلسه شورای گفت وگوی استان اصفهان، پیشنهاد شد دیون دستگاه های دولتی و اجرایی به بخش خصوصی از طریق اسناد خزانه اسلامی و تهاتر مواد اولیه با تولیدکنندگان تسویه شود.

26 اردیبهشت 1400

برگزاری تورهای گردشگری در قزوین ممنوع شد

معاون گردشگری استان قزوین گفت: به دنبال اعمال محدودیت های کرونایی متاثر از شرایط سخت و ویژه بیماری کرونا در استان، برنامه ریزی و اجرای تورهای گردشگری از مبدا و به مقصد قزوین ممنوع شد.

24 اردیبهشت 1400

خواص پودر سفیده تخم مرغ و نحوه مصرف آن

خبرنگاران| سرویس سلامت - پودر سفیده تخم مرغ حتی قبل از آنکه پودر پروتئین پنیر و کازئین در دهه 90 میلادی رواج پیدا کند، به عنوان یک مکمل غذایی استفاده می شد. پودر سفیده تخم مرغ یکی از عناصر کلیدی در رژیم غذایی بدنسازان و تمام افرادی است که به سلامت ماهیچه...

21 اردیبهشت 1400

آخرین آمار کرونا در ایران؛ فوت 274 نفر در شبانه روز گذشته

مجموع جانباختگان ویروس کرونا در کشور به گفته سخنگوی وزارت بهداشت افزایش یافت و به 64 هزار و 764 نفر رسید.

19 اردیبهشت 1400

واکنش سرمربی پیشین تیم ملی کشتی آزاد به درگذشت قنبری

سرمربی پیشین تیم ملی کشتی آزاد به شدت از درگذشت شاگرد پیشین خود اظهار تاسف کرد.

18 اردیبهشت 1400

در ویروس جهش یافته یک فرد می تواند هزار نفر را مبتلا کند

خبرگزاری خبرنگاران- فرمانده عملیات ستاد مقابله با بیماری کرونا در تهران گفت: در ویروس جهش یافته با عنوان ویروس انگلیسی یک فرد می تواند 1000 نفر را به وسیله مراودات مرتب مبتلا کند.

14 اردیبهشت 1400

چرا نباید علائم بیماری را در گوگل جستجو کنیم؟

جستجوی علائم بیماری در اینترنت یکی از راه چاره های نادرستی است که بسیاری از افراد به آن متوسل می شوند.

10 اردیبهشت 1400

گول نمک های تقلبی را نخـورید

در سال های اخیر فضای مجازی به جولانگاه بعضی سودجویان تبدیل شده و توانسته اند بسیاری از باورهای غلط را در ذهن مردم ایجاد نمایند.

10 اردیبهشت 1400

افزایش مرگ و میر ناشی از حوادث کار در آذربایجان شرقی

مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی با بیان اینکه 110 نفر طی 11ماهه سال جاری بر اثر حوادث ناشی از کار در استان جان خود را از دست دادند که همگی آنها مرد بوده اند، گفت: این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 17 درصد افزایش داشته است.

6 اردیبهشت 1400

کم خونی و فقر آهن خود را با این خوراکی ها درمان کنید

تسنیم/ فقر آهن عارضه ای است که بسیاری از افراد به ویژه جامعه دختران و زنان با آن دست به گریبان هستند و کم خونی ناشی از آن خود می تواند زمینه ساز ابتلا به بیماری های مختلف گردد.

5 اردیبهشت 1400
تعداد: (264)