کسب و کار

محلات ارزان تهران برای خرید خانه کدامند؟

به گزارش خبرنگاران، قیمت مسکن در تهران با افزایش بسیار زیادی همراه بوده و مسکن در بعضی از مناطق تهران با قیمت های بسیار بالایی همراه هستند. بعضی از مناطق تهران از قیمت های پایین تری برای خرید خانه برخوردار هستند.

27 خرداد 1400

جدیدترین قیمت محصولات سایپا و ایران خودرو در 5 اردیبهشت 1400

خبرنگاران: قیمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به روز گذشته با نوسان متوسط 2 تا 5 میلیون تومانی همراه است.

24 خرداد 1400

10 فیلم موزیکال دل فریب که اسکار را تصاحب کردند

در این مطلب از 10 فیلم موزیکالی نام بردیم که توانستند اسکار بهترین فیلم را در کارنامه افتخارات خود ثبت نمایند.

23 خرداد 1400

لزوم ورود دستگاه های نظارتی به موضوع بورس

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: مسئولان بازار بورس خیانت کردند و باید دستگاه های نظارتی به شدت به این موضوع ورود کنند؛ چرا که مردم با اعتماد به مسئولان سرمایه خود را در بخش هایی که آنها اعلام کرده اند، سرمایه گذاری می کنند.

19 خرداد 1400

جزئیات شاخص و معاملات بورس امروز چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400

شاخص بورس برای سومین روز متوالی کار خود را با فرایند صعودی آغاز نموده است. طوری که با گذشته 30 دقیقه از آغاز ساعت کاری بازار شاهد رشد 10 هزار و 400 واحدی شاخص کل هستیم. تا اینجای کار گروه فرآورده های نفتی در خط مقدم فرایند صعودی واقع شده است که نماد های آن...

18 خرداد 1400

آمریکا در مذاکرات وین به دنبال چیست و درباره ایران چه در سر دارد؟

اقدامات آمریکا در قبال برجام همچنان در هاله ای از ابهام قرار گرفته است اما سیاست اعلامی ایران معین است، تحریم ها پیش از اجرای کامل تعهدات برجامی از سوی ایران باید به صورت کلی لغو شوند.

9 خرداد 1400

جایگزین شدن سیستم تماس دانش بنیان بومی در پروژه 2020 شرکت مخابرات

سیستم تماس دانش بنیان بومی، جایگزین رقبای خارجی خود شد.

1 خرداد 1400

استخدام کارشناس تولید محتوا در تهران

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می کند.

30 اردیبهشت 1400

مسکن ارزان می گردد

بازار مسکن در ماه های پایانی دولت دوباره به سمت نوسان قیمتی در حرکت است این در حالی است که بسیاری از کارشناسان عنوان می نمایند اقدامات دولت بازار را به سمت آرامش موقتی راهنمایی می نماید.

28 اردیبهشت 1400

با یکی از جذاب ترین شغل ها در دنیای امروز اشنا شوید

رپرتاژآگهی - یک روز زیبا و معمولی را تصور کنید که، با صدای هشدار تلفن همراهتان از خواب بیدار می شوید و بعد از انجام کار های روزمره به سراغ تلفن همراه خود رفته و به چک کردن شبکه های اجتماعی، گوش دادن به موسیقی و شاید هم تماشای یک فیلم مشغول می شوید. تمام...

25 اردیبهشت 1400

زمان صدور مجوز برای کسب و کار را کاهش دادیم

فرهاد دژپسند در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال مشترک روح الله نجابت و 37 نفر از نمایندگان درباره علت عدم اجرای قانون اجرای سیاست های کلی اصل 44 مبنی بر ضرورت شفافیت و بهبود مجوزهای کسب و کار، گفت: در سال 99 ما آنالیز های کارشناسی خود در...

23 اردیبهشت 1400

115 شرکت ایرانی استاندارد های بین المللی را دریافت کردند

با کوشش معاونت علمی و فناوری، محصولات ایران ساخت به بازار جهانی راه یافت، برنامه ای که منجر به دریافت مجوز های بین المللی برای 115 شرکت شد.

16 اردیبهشت 1400

اعتراف به 8 فقره کلاهبرداری

خبرگزاری خبرنگاران- رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی از دستگیری 2 کلاهبردار و کشف 8 فقره کلاهبرداری با ترفند فروش تلفن همراه قلابی اطلاع داد.

13 اردیبهشت 1400

گول نمک های تقلبی را نخـورید

در سال های اخیر فضای مجازی به جولانگاه بعضی سودجویان تبدیل شده و توانسته اند بسیاری از باورهای غلط را در ذهن مردم ایجاد نمایند.

10 اردیبهشت 1400

غریب آبادی: لغو عملی تحریم ها تنها گزینه ایران است

عضو هیئت مذاکره کننده در وین درباره برجام گفت: درواقع برطرف تحریم روی کاغذ آن هم به صورت صوری برای ما مطرح نیست، بلکه مشاهده اثرات عملی برطرف تحریم ها، بسیار اساسی و کلیدی است.

8 اردیبهشت 1400

چگونه افزایش نرخ باز شدن ایمیل را تجربه کنیم؟

دیگر برکسی پوشیده نیست که مشترکان ایمیل تسبت به کاربران شبکه های اجتماعی، بازدیدنمایندگان ارگانیک و ... درآمد بیشتری نصیب صاحبان کسب و کار می نماید. تحقیقات در نقاط مختلف جهان نشان داده است، به ازای 1 دلار هزینه در ایمیل مارکتینگ 40 دلار درآمد نصیب تان...

3 اردیبهشت 1400

با 50 میلیون تومان چه خودروهایی می توان خرید؟

به گزارش خبرنگاران، قیمت مناسب ترین خودرو صفر در بازار یعنی پراید بالای 100 میلیون تومان است و تقریبا خودرو صفر زیر 100 میلیون تومان در بازار وجود دارد اما با این حال، خودروهای کارکرده با قیمت 50 میلیون تومان در تعدادی از آگهی های فروش می توان مشاهده کرد.

31 فروردین 1400

کسری بودجه 1400 مانعی مهم در جهت رشد مالی مثبت

افزایش نقدینگی در اثر کسری بودجه، عاملی مهم برای تورم بالا خواهد بود. روندی که در نهایت، چشم اندازی منفی برای سرمایه گذاری بلند مدت در اقتصاد کشور خواهد بود.

28 فروردین 1400

معلمان مدارس غیردولتی مشمول دریافت عیدی می شوند خبرنگاران

مدیرکل مراکز و مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: موسسین باید نسبت به پرداخت عیدی معلمان مدارس غیردولتی اقدام کنند و کم کاری نسبت به این موضوع از سوی موسس پذیرفته نیست چراکه مطابق قانون کار موسس و معلم قرارداد کاری امضا می کنند و معلم مشمول حمایت...

23 فروردین 1400

خبرنگاران تقدیر وزیر فرهنگ از برگزاری پیروز نخستین نمایشگاه مجازی کتاب

تهران- خبرنگاران- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از معاون امور فرهنگی و مدیرعامل موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران برای برگزاری پیروز نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران تقدیر کرد.

17 فروردین 1400
تعداد: (122)