واکسیناسیون رایگان عمومی دغدغه ای همگانی و انتظاری به حق است

به گزارش اخبار نجوم، انتشار مطلبی از سوی مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت و سخنگوی سازمان غذا و دارو خطاب به منتقدان فرایند توزیع واکسن کرونا و گران بودن قیمت واکسن ایرانی نسبت به واکسن خارجی در رسانه ها و شبکه های اجتماعی، واکنش معاون اول رییس جمهور را در پی داشت.

واکسیناسیون رایگان عمومی دغدغه ای همگانی و انتظاری به حق است

به گزارش خبرنگاران، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، دکتر جهانگیری طی پی نوشتی به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بر واکسیناسیون رایگان عمومی به اسم دغدغه ای همگانی و انتظاری به حق تاکید نمود و گفت: واکسیناسیون رایگان عمومی دغدغه ای همگانی و انتظاری به حق است که بخشی از آن با واردات و بخشی دیگر با فراوری داخلی به صورت همزمان در حال اجرا است.

معاون اول رییس جمهور در ادامه تصریح نموده است: نباید به تقابل نادرست این دو اقدام دامن زد و در عین حال شایسته نیست که به ابهام ها و یا حتی انتقادها در رسانه ها و افکار عمومی با کم تحملی و اهانت برخورد کرد. لازم در این خصوص اقدام مناسب انجام گردد.

متن کامل پی نوشت دکتر جهانگیری به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به توضیح زیر است: جناب آقای دکتر نمکی، واکسیناسیون رایگان عمومی دغدغه ای همگانی و انتظاری به حق است که بخشی از آن با واردات و بخشی دیگر با فراوری داخلی به صورت همزمان در حال اجرا است.

نباید به تقابل نادرست این دو اقدام دامن زد و در عین حال شایسته نیست که به ابهام ها و یا حتی انتقادها در رسانه ها و افکار عمومی با کم تحملی و اهانت برخورد کرد. لازم در این خصوص اقدام مناسب انجام گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 مرداد 1400 بروزرسانی: 18 مرداد 1400 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 1077

به "واکسیناسیون رایگان عمومی دغدغه ای همگانی و انتظاری به حق است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکسیناسیون رایگان عمومی دغدغه ای همگانی و انتظاری به حق است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید