حمایت کمیته امداد از 82 هزار بیمار خاص و صعب العلاج

به گزارش اخبار نجوم، تهران (پانا) - معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد گفت که 82 هزار بیمار خاص و صعب العلاج از خدمات کمیته امداد برخوردار هستند.

حمایت کمیته امداد از 82 هزار بیمار خاص و صعب العلاج

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسین خدرویسی با بیان اینکه 75 هزار و 257 بیمار صعب العلاج تحت حمایت کمیته امداد هستند، اضافه نمود: این مددجویان در 17 گروه بیماری شناسایی شده اند و در بخش های بستری، پاراکلینیکی، دارو و تجهیزات درمانی خدمات دریافت می کنند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد با تاکید بر اینکه حمایت از بیماران صعب العلاج با اولویت ارائه خدمات رایگان انجام می شود، تاکید کرد: سال گذشته به همین منظور بیش از 40 میلیارد تومان هزینه انجام شد.

خدرویسی از ارائه خدمات این نهاد برای 7087 نفر از بیماران خاص تحت حمایت خبر داد و اعلام نمود: در سال 99 برای ارائه خدمات درمانی و حمایتی به این مددجویان چهار میلیارد و 400 میلیون تومان اعتبار هزینه شد.

وی با اشاره به همکاری این نهاد با مراکز و موسسات خیریه و گروه های جهادی برای کمک به تامین خدمات درمانی و تجهیزات مورد نیاز بیماران خاص و صعب العلاج، گفت: گسترش بیمه های مکمل مددجویان از طریق تدوین بسته های نوین خدمات برای این گروه از مددجویان در دستور کار است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 30 خرداد 1400 بروزرسانی: 30 خرداد 1400 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 986

به "حمایت کمیته امداد از 82 هزار بیمار خاص و صعب العلاج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت کمیته امداد از 82 هزار بیمار خاص و صعب العلاج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید