اجرای طرح نظارتی ویژه ماه رمضان در شهرستان مهران

به گزارش اخبار نجوم، مرادی گفت:طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در شهرستان مهران درحال اجراست.

اجرای طرح نظارتی ویژه ماه رمضان در شهرستان مهران

فرزاد مرادی رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مهران در گفت و گو با خبرنگار از، گفت: در راستای اجرای مصوبات جلسات نظارت بر توزیع کالا های اساسی و مایحتاج عمومی مردم ویژه دادستانی عمومی و انقلاب، کارگروه تنظیم بازار، ستاد کرونا گشت های مشترک بازرسی از سطح بازار شهرستان مهران و با موضوع اداره صمت مهران و قرار دادن اولویت واحد های صنفی گروه اول که مجاز به فعالیت بوده از قبیل میوه و تره بار فروشی، سوپر مارکت، قصابی و فروشندگان مواد پروتئینی، مصالح ساختمانی و... در جهت نظارت وکنترل قیمت کالا و خدمات و رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح بازار و بر خورد با متخلفین احتمالی بازار در حال برگزاری می باشد.

مرادی ادامه داد: در این گشت های مشترک بازرسی ضمن ارائه تذکرات لازم در این خصوص با تعدادی از متصدی متخلف واحد های صنفی برخورد قانونی وفق مقررات بعمل آمد وپرونده متخلفین به مراجع ذیصلاح ارجاع شدند.

او در ادامه ضمن تبریک بمناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان گفت : فضیلت این ماه مبارک باید توسط عموم مردم بخصوص اصناف و بازاریان محترم حفظ گردد و در صورت مشاهده هر گونه روزه خواری و عدم رعایت موارد اعلام شده توسط واحد های صنفی پزنده موضوع وفق قانون برخورد و واحد صنفی مربوطه توسط پلیس محترم اماکن عمومی تا سرانجام ماه مبارک رمضان پلمب خواهد شد.

مرادی اضافه نمود: این گشت ها علاوه بر بازرسی های نوبه ای که توسط دستگاه ذیربط انجام می شوند در طول هفته برگزار خواهد شد.

او از حضور مستمر و مرتبط ادارات و ارگان های مربوطه بخصوص دادستانی عمومی و انقلاب شهرستان در حوزه بازار شهرستان مهران تقدیر و تشکر نمود و خواهان همکاری شهروندان محترم و فهیم مهرانی در معرفی نمودن متخلفین احتمالی بازار شد.

انتهای پیغام / غ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 خرداد 1400 بروزرسانی: 21 خرداد 1400 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 971

به "اجرای طرح نظارتی ویژه ماه رمضان در شهرستان مهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح نظارتی ویژه ماه رمضان در شهرستان مهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید