اخبار اقتصادی

فرانسه در ورزشگاه ها مراکز واکسیناسیون دایر کرد

خبرگزاری خبرنگاران- دولت فرانسه در روبرو با افزایش شدید میزان ابتلا به کووید 19، به ایجاد ده ها مرکز عظیم واکسیناسیون در ورزشگاه های ورزشی اقدام کرد.

21 فروردین 1400

گزارش چین از شرایط حقوق بشر آمریکا؛ واشنگتن دورویی را تمام کند خبرنگاران

چین در گزارش سالانه خود از شرایط حقوق بشر ایالات متحده از مقام های سیاسی این کشور خواست که از ریاکاری و دورویی در مسائل حقوق بشری دست بردارند.

20 فروردین 1400

رشد 3.1 درصدی بازگشت ارز حاصل از صادرات در دی ماه

به گزارش خبرنگاران، حمید زادبوم تعداد صادرکنندگان مشمول رفع تعهدات ارزی را 23118 صادرکننده اعلام کرد و گفت: این تعداد نسبت به مردادماه سال جاری با افزایش 509 صادرکننده از رشدی معادل 2.3درصد برخوردار بوده است.

18 فروردین 1400

گزارش های میلیاردی شورای نظارت

در لایحه بودجه 1400 برای شورای نظارت بر صداوسیما با شش عضو، هشت میلیاردو 334 میلیون تومان بودجه در نظر گرفته شده که 43 درصد بیشتر از بودجه سال 1399 است. این شورا که دو نفر به انتخاب رئیس جمهور ایران، دو نفر به انتخاب رئیس قوه قضائیه و دو نفر به انتخاب مجلس، عضو...

16 فروردین 1400

نحوه فعالیت بانک ها در ایام پایانی سال و تعطیلات نوروز

کانون بانک های خصوصی و مؤسسات اعتباری، نحوه فعالیت بانک ها و مؤسسات اعتباری کشور در روزهای پایانی امسال و ایام نوروز را اعلام کرد.

15 فروردین 1400

اردوغان و جانسون مصاحبه کردند

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری آناتولی، رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه امروز دوشنبه با بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس تلفنی تبادل نظر کرد.

13 فروردین 1400

سینمای ناشنوایان در دانشگاه آزاد تأسیس می شود خبرنگاران

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل فرشتگان از راه اندازی سینمای ناشنوایان در این دانشگاه خبر داد.

13 فروردین 1400

زمان بازگشت اقتصاد به اولویت اصلی کشور

آیا تا به حال بررسی کرده ایم که خسارت رفتارهای سیاسی در تصمیمات اقتصادی ایران چقدر است؟ اقتصادی که اولویت اول تصمیم سازی در آن، سیاست هاست، چه هزینه ای را می پردازد و پایان آن چیست؟ چقدر این نوع نگرش پیروز بوده و در جهان کشورهای توسعه یافته به کدام یک...

12 فروردین 1400

خبرنگاران طرح زمستانه کتاب در 51 کتابفروشی کردستان آغاز شد

سنندج - خبرنگاران - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: طرح زمستانه کتاب از امروز در 51 کتابفروشی استان آغاز شد و تا 16 اسفند ادامه دارد.

11 فروردین 1400

خبرنگاران ساخت و ساز در قم با رکود روبرو نیست

قم - خبرنگاران - رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان قم گفت: از ابتدای امسال تا سرانجام دی ماه در موضوع ساخت و ساز در قم رشد قابل توجهی داشتیم و مانند بعضی از استان ها با رکود روبرو نبودیم.

7 فروردین 1400

مسکن در دی ماه 8.2 درصد گران تر شد

مرکز آمار بیان نمود: در حالی که تورم ماهیانه مسکن در ماه آذر منفی شده بود اما قیمت مسکن در دی ماه 99 دوباره فرایند صعودی گرفت و به عدد 8.2 درصد رسید.

7 فروردین 1400

اسلامی: در موضوع سفر های نوروزی تابع ستاد ملی کرونا هستیم خبرنگاران

وزیر راه و شهرسازی گفت: برای سفر های نوروزی تابع تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم.

6 فروردین 1400

رضایی در رفتارش بازنگری کند، به دشتی و جهانی رضایتنامه نمی دهیم

رسول کربکندی در گفتگو با خبرنگاران، با اشاره به شرایط این روزهای تیم فوتبال باشگاه ذوب آهن و برکناری رحمان رضایی از سرمربیگری این تیم، تاکید کرد که در بازی با مس رفسنجان میلیچ به عنوان سرمربی موقت روی نیمکت می نشیند و سرمربی جدید کارش را در نیم فصل دوم...

6 فروردین 1400

بلینکن: چین بزرگترین آزمون ژئوپلتیک ما در قرن 21 است

وزیر امور خارجه آمریکا روابط ایالات متحده با چین را به عنوان بزرگترین محک ژئوپلتیک برای واشنگتن در قرن بیست و یکم و موردی که نیازمند رسیدگی از موضع قدرت است، توصیف کرد.

5 فروردین 1400

قیمت ملک در مناطق تهران در اسفند ماه

خبرنگاران- بازار مسکن در دو ماه پایانی سال به طور سنتی معمولا با یک تحرک نسبی روبرو می گردد؛ موضوعی که البته به نظر می رسد سال جاری متفاوت باشد.

4 فروردین 1400

خبرنگاران 24 تن نخ پلی استر احتکاری در شهرستان ری کشف شد

شهرری - خبرنگاران - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری اظهار داشت: 24 تن نخ پلی استر فلامنت احتکاری به ارزش تقریبی 18 میلیارد ریال در شهرستان ری کشف شد.

29 اسفند 1399

رانت ارز4200 تومانی حذف شد

رئیس مجلس شورای اسلامی شرح داد: دولت 7 اصلاح مورد تأکید مجلس را دراصلاحیه بودجه مدنظر قرار داد، رانت ارز4200 تومانی حذف شد؛ کسری بودجه کاهش پیدا کرد و دست درازی به منابع صندوق توسعه محدود شد.

26 اسفند 1399

پاپ سنت شکنی کرد، راهیابی نخستین زن به شورای کلیسای کاتولیک

پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک های جهان با زیر پا گذاشتن سنت ها، برای اولین بار یک زن را به مقامی ارشد در شورای کلیسایی اسقف ها منصوب کرد.

26 اسفند 1399

مُهر تایید معاون وزیر ورزش بر تخلف فدراسیون جودو، کذاب تعیین شد!

چند روز پس از واکنش فدراسیون جودو به گزارش خبرنگاران، اظهار نظر معاون وزیر ورزش، مُهر تاییدی بر رخ دادن تخلف در این فدراسیون بود.

25 اسفند 1399

سیستم گرمایش تابشی : انواع، فواید، مکانیسم کار

سیستم گرمایش تابشی به سختی یک فناوری جدید است! در حقیقت، از زمان یونان باستان و امپراتوری روم، شواهدی از سیستم های لوله کشی باستانی در میان ویرانه های بعضی از قدیمی ترین تمدن های دنیا یافت شده است. الهام از گذشته باعث به وجود آمدن بعضی از کامل ترین سیستم...

24 اسفند 1399
تعداد: (263)