نشست هماهنگی صالحی امیری و کادر سرپرستی کاروان با سفیر ایران در ژاپن برگزار گردید

به گزارش اخبار نجوم، نشست هماهنگی رئیس کمیته ملی المپیک و کادر سرپرستی اعزامی به بازی های المپیک 2020 با مرتضی رحمانی موحد، سفیر جمهوری اسلامی ایران در ژاپن برگزار گردید.

نشست هماهنگی صالحی امیری و کادر سرپرستی کاروان با سفیر ایران در ژاپن برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، صبح امروز نشست هماهنگی رئیس کمیته ملی المپیک و کادر سرپرستی اعزامی به بازی های المپیک 2020 با موضوع آنالیز حضور بدون دغدغه کاروان ورزشی کشورمان و برنامه های فرهنگی برای ایرانیان مقیم ژاپن و کاروان اعزامی با مرتضی رحمانی موحد سفیر جمهوری اسلامی ایران در ژاپن برگزار گردید.

این نشست با حضور رضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک، نصرالله سجادی سرپرست کاروان، کیکاوس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک، رحمانی موحد سفیر ایران در ژاپن و دلخوش معاون دیپلماسی عمومی وزارت امورخارجه برگزار گردید.

در ابتدای این نشست رئیس کمیته ملی المپیک ضمن تقدیر و تشکر از همکاری رحمانی موحد سفیر ایران در ژاپن طی دو سال گذشته از همکاری های سفارت کشورمان در ژاپن تقدیر و تشکر کرد. در ادامه، سجادی سرپرست کاروان اعزامی به المپیک توکیو گزارشی در مورد شرایط کاروان و برنامه های اعزامی به این رقابت ها ارائه کرده و سپس امیر عارف نیا مسئول فرهنگی کاروان هم گزارشی از برنامه های فرهنگی کاروان اظهار داشت.

در پایان این نشست مقرر شد در جلسات بعدی به طور جزئی تر در مورد موارد مطروحه بحث و آنالیز و هماهنگی های لازم در زمینه اعزام بدون دغدغه کاروان اعزامی کشورمان به المپیک توکیو و برنامه های فرهنگی در دست اجرا پرداخته گردد.

پیش از این مقرر شده بود در حاشیه بازی های المپیک برای اعضای کاروان ورزشی اعزامی و ایرانیان مقیم ژاپن برنامه های فرهنگی متنوعی در نظر گرفته گردد که به علت شرایط کرونایی دنیا و شرایط خاص میزبان بازی های المپیک با توجه به شرایط پیش آمده از سوی سفیر کشورمان در ژاپن پس از آنالیز های جوانب امر و شرایط شهر میزبان، نظر کارشناسی خود را ارائه و طبق آن در این خصوص تصمیم گیری و برنامه ریزی گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 مرداد 1400 بروزرسانی: 22 مرداد 1400 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 1083

به "نشست هماهنگی صالحی امیری و کادر سرپرستی کاروان با سفیر ایران در ژاپن برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست هماهنگی صالحی امیری و کادر سرپرستی کاروان با سفیر ایران در ژاپن برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید