خبرنگاران 24 تن نخ پلی استر احتکاری در شهرستان ری کشف شد

به گزارش اخبار نجوم، شهرری - خبرنگاران - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری اظهار داشت: 24 تن نخ پلی استر فلامنت احتکاری به ارزش تقریبی 18 میلیارد ریال در شهرستان ری کشف شد.

خبرنگاران 24 تن نخ پلی استر احتکاری در شهرستان ری کشف شد

موسی احمدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران، گفت: بازرسان اداره صمت در قالب طرح تشدید بازرسی از انبارهای جنوب پایتخت پیروز به کشف این میزان ورق استیل احتکاری شدند.

وی با بیان اینکه صاحبان کالاهای فوق برای ادامه فرایند رسیدگی پفراینده هایشان به مراجع قضایی معرفی شدند، اضافه نمود: متخلفان با احتکار این میزان نخ پلی استر فلامنت به دنبال افزایش قیمت در بازار بودند.

احمدی با اشاره به اینکه بیشترین تعداد انبارهای استان تهران و حتی کشور در شهرستان ری قرار گرفته است، اظهار داشت: کار نظارت و پایش انبارهای این شهرستان توسط گشت های مشترک اداره تعزیرات حکومتی، اداره صمت و اتاق اصناف انجام می گردد.

این مسئول با بیان اینکه در زمینه تخلف در حوزه قاچاق، احتکار و اختفا بدون کمترین اغماضی برخورد می گردد، تاکید نمود: اداره صمت شهرستان ری به همراه اداره کل تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران در راستای مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه تیم های بازرسی به اصناف، انبارها، کارخانه ها و مراکز فراوریی اختصاص داده که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی می نمایند.

به گزارش خبرنگاران، شهرستان ری با برخورداری از 56 اتحادیه توزیعی، فراوریی و خدماتی و 10 هزار واحد صنعتی و صنفی از جمله شهرک صنعتی شمس آباد، کارخانه سیمان و کارگاه های فراوریی و خدماتی اعم از سنگ بری، شیشه و سفال، آجرپزی، کارگاه قالیبافی و قالیشویی، کشتارگاه دام و طیور به عنوان قطب کار و فراوری در پهنه جنوب تهران مطرح است.

شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی بیش از یک میلیون نفر در جنوب استان تهران واقع شده که دارای پنج شهر شهرری، باقرشهر، کهریزک، قیامدشت و حسن آباد است.

منبع: ایرنا
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 826

به "خبرنگاران 24 تن نخ پلی استر احتکاری در شهرستان ری کشف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 24 تن نخ پلی استر احتکاری در شهرستان ری کشف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید