جدیت گیلان در تخصیص اعتبار تعریض جاده آستارا - حیران

به گزارش اخبار نجوم، خبرنگاران/گیلان فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا از جدیت استان گیلان در تخصیص اعتبارات مصوب اجرای طرح تعریض جاده کوهستانی آستارا - حیران اطلاع داد.

جدیت گیلان در تخصیص اعتبار تعریض جاده آستارا - حیران

عباس صابر، عصر امروز در جریان بازدید ماکان پدرام مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان و غلامرضا مرحبا نماینده شهرستان مرزی بندر آستارا در مجلس شورای اسلامی از فرایند تعریض جاده آستارا - حیران در غرب استان گیلان، اظهار کرد: اجرایی شدن این پروژه موجب تسهیل تردد، کاهش سوانح جاده ای و برطرف ترافیک خواهد شد.

وی با بیان اینکه این راستا نقش مهمی را در ارتباط استان های گیلان و اردبیل دارد، ادامه داد: اداره کل راه و شهرسازی گیلان با جدیت به دنبال تخصیص اعتبارات مصوب اجرای تعریض این محور کوهستانی است.

صابر با اشاره به اینکه محور مواصلاتی آستارا به اردبیل شاهراه ارتباطی شمال و غرب کشور است، اظهار داشت: با توجه به ظرفیت گردشگری و مالی آستارا و فعالیت مجتمع بندری، اداره کل گمرک، راه آهن بین المللی، منطقه ویژه مالی بندر، افزایش روزافزون حجم تردد گردشگران داخلی و خارجی و حمل و نقل کالا در آستارا، تعریض محور ارتباطی این شهرستان با استان اردبیل ضرورتی انکار ناپذیر است.

وی اضافه نمود: تحقق این طرح مهم، علاوه بر رونق گردشگری و مالی منطقه در کاهش سوانح جاده ای و تسهیل عبور و مرور مؤثر خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 فروردین 1400 بروزرسانی: 25 فروردین 1400 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 880

به "جدیت گیلان در تخصیص اعتبار تعریض جاده آستارا - حیران" امتیاز دهید

1 کاربر به "جدیت گیلان در تخصیص اعتبار تعریض جاده آستارا - حیران" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیت گیلان در تخصیص اعتبار تعریض جاده آستارا - حیران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید