اختصاص 11 هزار و 500 میلیارد تومان برای تسویه معوقات کادر درمان

به گزارش اخبار نجوم، تهران (پانا) - سازمان برنامه و بودجه مبلغ 11 هزار و 500 میلیارد تومان را برای تسویه کلیه معوقات کارانه کادر درمان و آموزش پزشکی تا اول آبان ماه سال جاری به وزارت بهداشت اختصاص داد.

اختصاص 11 هزار و 500 میلیارد تومان برای تسویه معوقات کادر درمان

به گزارش سازمان برنامه و بودجه، اگرچه کارانه کادر درمان باید از محل درآمدهای اختصاصی دانشگاه های علوم پزشکی تامین گردد، اما به دلیل کاهش این درآمدها در سایه شیوع ویروس کرونا، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به مدافعان سلامت وعده داده بود که این موضوع را برطرف خواهد نمود.

بر این اساس، در ادامه پرداخت 6 هزار میلیارد تومان برای تامین بودجه معوقات کارانه کادر درمان (تا سرانجام سال 98)، عصر امروز محمد باقر نوبخت پنج هزار و 500 میلیارد تومان دیگر از محل منابع صندوق توسعه ملی را برای این منظور اختصاص داد.

رییس کل بانک مرکزی نیز امروز گفت: تا به امروز معادل ریالی 600 میلیون یورو بابت هزینه های مقابله با بیماری کرونا به حساب خزانه واریز شده است تا در اختیار وزارت بهداشت قرار گیرد.

عبدالناصر همتی اضافه نمود: به زودی معادل هشت هزار میلیارد تومان دیگر نیز به حساب خزانه واریز می گردد تا به وزارت بهداشت پرداخت گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 3 آذر 1399 بروزرسانی: 3 آذر 1399 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 598

به "اختصاص 11 هزار و 500 میلیارد تومان برای تسویه معوقات کادر درمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص 11 هزار و 500 میلیارد تومان برای تسویه معوقات کادر درمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید