احداث نخستین زمین ساحلی کبدی

به گزارش اخبار نجوم، شهردار منطقه 15 در مراسم تقدیر از زهرا کریمی عضو تیم ملی کبدی بانوان که به مناسبت هفته گرامیداشت مقام زن برگزار گردید گفت: این منطقه مهد کبدی تهران است برای این منظور نخستین زمین ساحلی کبدی در این منطقه به زودی به بهره برداری می رسد.

احداث نخستین زمین ساحلی کبدی

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، وحیدرضا انارکی محمدی ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت هفته زن اضافه نمود: این زمین ورزشی در مجموعه بعثت ناحیه یک با مشارکت هیات کبدی استان تهران به پیشرفت 90 درصدی رسیده است که به زودی با اتمام فعالیت در اختیار ورزشکاران قرار می گیرد.

او افزود: منطقه 15 از ظرفیت های بسیار زیادی در حوزه ورزشی برخوردار است و تعداد زیادی از ورزشکاران، مربیان و داوران بین المللی ورزشی کبدی ساکن این منطقه هستند. منطقه 15 مهد کبدی استان تهران است که با هم افزایی بیشتر با هیات ورزشی می توانیم خدمات بهتری به شهروندان ارائه کنیم.

محمدی اضافه نمود: گسترش و تقویت ورزش محلات بستری مناسب در رسیدن به ورزش قهرمانی و حرفه ای است و نقش موثری در کشف استعدادهای نخبه ورزشی و پایه گذار اصلی برای قهرمان پروری است.

او گفت: کوشش کردیم با تامین زیرساخت های ورزشی، ساماندهی مسابقات ورزشی در محله ها، تشویق به گسترش ورزش همگانی میان شهروندان و افرایش ایستگاه های فعالیت بدنی در تحقق شعار تهران شهری برای همه و برقراری عدالت اجتماحی گام برداریم.

زهرا کریمی عضو تیم ملی کبدی بانوان از شهردار منطقه به لحاظ حمایتها و برگزاری منظم مسابقات ورزشی محلات تشکر کرد.

در ادامه این نشست عنصری ریئس هیات کبدی استان تهران نیز از شهردار منطقه تشکر کرد و گفت: انصافا منطقه 15 تنها منطقه ای است که در حد توان در بحث کبدی با ما و ورزشکاران همسو است.

زهرا کریمی از اعضای تیم ملی کبدی بانوان است که کار خود را از ورزش محلات و مجموعه ورزشی الزهرا 10 در ناحیه 3 منطقه شروع کرد، این ورزشکار با استعداد یابی و هدایت مربیان این مجموعه ورزشی پیروز شد در سن 20 سالگی در ورزش حرفه ایی مقام نخست آسیا را کسب کند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 808

به "احداث نخستین زمین ساحلی کبدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احداث نخستین زمین ساحلی کبدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید