گل محمدی: بازیکنانم از خودگذشتگی کردند اما آنها هم ظرفیتی دارند، به هر سازی که سازمان لیگ زد، رقصیدیم!

به گزارش اخبار نجوم، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از سازمان لیگ خواسته عدالت را در برنامه ریزی مسابقات رعایت کند و مدعی شد سرخپوشان تمام خواسته های این سازمان را تمکین نموده اند.

گل محمدی: بازیکنانم از خودگذشتگی کردند اما آنها هم ظرفیتی دارند، به هر سازی که سازمان لیگ زد، رقصیدیم!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، یحیی گل محمدی در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) تیم پرسپولیس گفت: ما تعطیلی یک هفته ای داشتیم که فکر می کنم خیلی هم لازم بود. بعد از یک سال توانستیم بازیکنان را یک هفته تعطیل کنیم و استراحت داشته باشیم. این هم اجباری و به خاطر تمرینات تیم ملی بود.

وی در ادامه اضافه نمود: فکر می کنم این تعطیلی خیلی به موقع و لازم بود. فشار خیلی زیادی دقیقاً در این یک سال به بازیکنان وارد شده بود. برنامه خیلی فشرده ای را پشت سر گذاشتیم، هم در لیگ قهرمانان آسیای سال گذشته و هم در لیگ، جام حذفی و لیگ قهرمانان سال جاری. بعد از آن هم این سومین جلسه تمرین ماست که دنبال می کنیم. برنامه خوبی هم برای بازگشت به شرایط مسابقه داریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه در شرایطی که باشگاه مسائل اقتصادی فراوانی دارد هر روز یک حکم جدید علیه باشگاه می رسد، گفت: ما دوست داریم تمام تمرکزمان روی تمرین و مسابقات باشد، ولی این مسائل برای بازیکنان، مربیان و تیم آزاردهنده است. این مسائل قبلاً بوده است و الان هم وجود دارد، اما الان هم تعداد پرونده ها بیشتر شده است و هم مبلغ شان. خیلی از این فشار را بچه ها تحمل کردند تا باشگاه به مشکل نخورد. بچه ها ماه ها پول نگرفتند تا باشگاه بتواند بدهی ها را بدهد. بازیکنان خیلی از خود گذشتگی کردند و فشار زیادی را تحمل کردند تا مسائل برطرف گردد. باید از آنها تشکر کرد، ولی فکر می کنم این هم حد و حدودی دارد و بازیکنان هم ظرفیتی دارند. خصوصاً وقتی به انتهای فصل نزدیک می شویم هم حساسیت مسابقات بیشتر می گردد. باید مسائل بچه ها هم حل گردد. امیدوارم فکر اساسی برای حل این مسائل گردد.

گل محمدی در خصوص بحث تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس و اینکه شنیده می گردد تعدادی از آنها پیشنهاد خارجی دارند، مطرح نمود: ما یک برنامه خوب هم باید برای فصل بعد داشته باشیم، چون مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شوخی بردار نیست و سختی کار خیلی بیشتر از مسابقات دیگر است. ما باید با تیم کامل و آماده برویم که انتظارات برآورده گردد. از همین الان هم باید به فکر آن بازی ها باشیم. باید برای تمدید قرارداد برنامه داشتیم. ما هم نامه زدیم و هم با بازیکنان صحبت کردیم. صحبت های خوبی هم شد و خیلی از بازیکنان هم دوست دارند در تیم ما باشند، ولی آنها هم مسائلی دارند که باید برطرف گردد. تعاملی دوطرفه بین باشگاه و بازیکنان باید باشد تا با تیم خوب راهی مسابقات شویم، هر چند کار دشواری است. بازیکنانم همه باکیفیت و خوب هستند و خواستار زیادی دارند و چه از لیگ داخلی و چه تیم های خارجی پیشنهادات خوبی به آنها می رسد. حتماً باید برنامه ریزی و جلسات خوبی داشته باشیم تا ادامه همکاری صورت بگیرد. من در خصوص همه بازیکنان صحبت کردم.

وی در خصوص اینکه در تاریخ 30 خرداد باید در سوپرجام به میدان بروند، توضیح داد: ما یک سال است که در برنامه ریزی اذیت می شویم. به هر سازی که سازمان لیگ زده است، رقصیدیم. همه کاری کردیم و مسابقات پُرفشاری انجام دادیم. هر برنامه ریزی کردند ما بازی کردیم. در باتلاق نساجی و در آن شرایط آب و هوایی بازی کردیم. الان هم انتظار داریم مساوات و برابری برقرار گردد. این موضوع باید در لیگ ما رعایت گردد. ما دنبال این نیستیم که همواره به نفع ما باشد، ولی دیگر همواره به ضررمان هم نباشد. ما الان شش بازیکن ملی پوش داریم، برای ما سی ام بازی گذاشتند، ولی برای تیم های دیگر که یک بازیکن ملی پوش دارند، سی و یکم بازی گذاشتند! این چه معنی دارد؟! بازیکنان ما خیلی زود به تمرینات برسند 26 خرداد است. بازیکنانی که الان در تمرین هستند حداقل استراحت کردند، ولی بازیکنان ملی پوش بعد از تعطیلات به تمرینات تیم ملی رفتند و فشار زیادی را تحمل می نمایند. آن بازیکنان را باید چه کار کنیم؟ نباید آنها استراحت نمایند؟ اصلاً استراحت را نمی گویم، نباید با ما تمرین نمایند؟ چرا همواره تیم ما باید زودتر از تیم های دیگر بازی کند؟ با این برنامه ریزی واقعاً نمی دانم چه بگویم. نمی خواهم از کلمات دیگر استفاده کنیم، چون دست به جریمه شان هم خوب است. تا یک حرفی می زنیم سریع می گویند، 10 میلیون، 20 میلیون، 75 میلیون. واقعاً نمی دانم چطور باید صحبت کنیم که هم حق مان را بگیریم، هم جریمه نشویم.

آیا فکر می کنید ممکن است نتایج لیگ در جای دیگری جدا از زمین فوتبال رقم بخورد؟، وی در واکنش به طرح این سؤال گفت: اصلاً نمی خواهم ماهیت لیگ و فوتبال را زیر سؤال ببرم. ما همواره دنبال عدالت بودیم و می خواهیم که همه چیز از جمله مسابقات و داوری عادلانه انجام گردد. هیچ وقت دنبال داستان نبودیم و نخواهیم بود. به فوتبال و طرفداران هم احترام می گذاریم و برنامه ریزی هر طور بوده است، انجام دادیم. حداقل این است که در برنامه ریزی عدالت برقرار گردد و به گونه ای نباشد که همواره فشار روی ما باشد و دلیلی هم ندارد. اگر هم چیزی بگویم، سریع آن را بزرگنمایی می نمایند و برای مان داستان درست می نمایند.

وی با بیان اینکه روی صحبتش با سهیل مهدی است، اضافه نمود: آقای مهدی، تو را خدا، حداقل ببینید که تیم هایی که مدعی قهرمانی هستند، کدامیک جلوتر بازی کردند و کدامیک دیرتر. باید عدل، مساوات و برابری رعایت گردد. تعداد مسابقاتی که ما زودتر از رقیب مان بازی می کنیم، باید با رقبا یکی باشد و این انتظار زیادی نیست و امیدوارم که دوستان لحاظ نمایند. ما می خواهیم صحبت نکنیم و بعد می گویند، فلانی شلوغ کرد، اما ما فقط دنبال عدالت هستیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره پیشنهاد از لیگ ستارگان قطر، گفت: شرایط طوری نیست که درباره این مسائل صحبت کنم. پیشنهادی بود، اما به دلیل شرایط تیم و شرایط حساسی که هستیم، صحبت کردم و جواب هم منفی بود.

گل محمدی در خصوص اینکه پیشنهاد او از چه تیمی بوده است و آیا بند فسخی در قراردادش با پرسپولیس دارد یا نه، گفت: دیگر بهتر است راجع به این مسائل صحبت نکنیم و زیاد مهم نیست.

وی درباره اینکه گویا رادوشویچ نسبت به شرایط اقتصادی اعتراض داشته و گفته است شاید دیگر به پرسپولیس بازنگردد، گفت: او تا دیروز و پریروز اجازه داشت و امروز باید در تمرین حاضر می شد. پیگیر مسئله هستیم و امروز هم تماس گرفتیم تا دروازه بان های جوان بیایند و با ما تمرین نمایند که تمرین شکل بگیرد. این مسائل در باشگاه هست و باید حل گردد. رادو هم دروازه بان خوب و مهمی برای ماست و باید با تمام تیم تمرین کنیم و دلیلی ندارد بازیکنی برود و این مسائل برای او ایجاد گردد. به آقای سمیعی هم گفتم که ما این مسائل را داریم و باید سریع تر مسائل حل گردد. مسئولان باشگاه در حال صحبت با رادو هستند تا مسائل حل گردد.

وی درباره اینکه پس از ملاقات با ذوب آهن به حاشیه هایی اشاره نمود که از صداوسیما علیه پرسپولیس ایجاد شده و اعلام نموده بود صداوسیما را تحریم نموده است، گفت: من با کلیت صداوسیما هیچ مسئله ای ندارم و دوستان زحمتکشی هم در آنجا هستند که برای ساخت برنامه ها زحمت می کشند. چند برنامه هستند که برای ما شمشیر را از رو بسته اند که فوتبال برتر، شب های فوتبالی و برنامه شبکه پنج است که اسم آن را نمی دانم. با بقیه دوستان مسئله ای ندارم و هر موقع هم باشند، در خدمت شان هستیم.

بازیکن سابق تیم ملی درباره بازی های حساس تیم ملی در انتخابی جام جهانی نیز گفت: ما تیم خوبی داریم و دست مان در تیم ملی پر است که تاکتیک و سیستم های مختلف داشته باشیم. یک مقدار نگرانی من درباره تیم ملی، بحث بازی تدارکاتی است که به نظرم به مشکل خورد و از این جهت عقب ماند. به نظرم بازی اول با هنگ کنگ می تواند یک بازی تدارکاتی باشد و این مسئله را جبران کنیم. اینکه چرا بازی تدارکاتی انجام نشد، برای من جای سؤال است، اما برای اسکوچیچ و تیم ملی آرزوی موفقیت داریم که صعود نمایند. به نظرم موفقیت تیم ملی به سود همه ماست. همه آنهایی که در فوتبال هستند، به سودشان است که تیم ملی صعود کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 تیر 1400 بروزرسانی: 9 تیر 1400 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 1003

به "گل محمدی: بازیکنانم از خودگذشتگی کردند اما آنها هم ظرفیتی دارند، به هر سازی که سازمان لیگ زد، رقصیدیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: بازیکنانم از خودگذشتگی کردند اما آنها هم ظرفیتی دارند، به هر سازی که سازمان لیگ زد، رقصیدیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید