پیشنهاد به مالک شهرخودرو برای حضور در استقلال

به گزارش اخبار نجوم، در روزهایی که احمد مددی به عنوان سرپرست موقت باشگاه استقلال از سوی وزارت ورزش منصوب شده مدیران این وزارتخانه درصدد سپردن این باشگاه به مدیرعامل باشگاه شهرخودرو هستند!

پیشنهاد به مالک شهرخودرو برای حضور در استقلال

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبر ورزشی، در حالی که هنوز بیش از 8 ماه از حواشی سرمربی گری یحیی گل محمدی در پرسپولیس نگذشته، بار دیگر از مشهد خبر می رسد که مدیران منصوب وزارت ورزش در باشگاه استقلال، سراغ یکی دیگر از اعضای باشگاه شهرخودرو رفته اند تا سکان مدیریت باشگاه استقلال را به دست او بسپارند!

طی روزهای اخیر وزارت ورزش در تماس های مکرر با فرهاد حمیداوی مالک و مدیرعامل شهرخودرو به وی پیشنهاد داده اند تا با رها کردن تیم شهرخودرو از مشهد به تهران آمده و مدیرعاملی باشگاه استقلال را در دست بگیرد.

شنیده ها حاکیست حمیداوی این پیشنهاد وسوسه کننده را تا به امروز رد نموده است و برای آن دلایلی نیز مطرح می نماید.

مهمترین دلیل حمیداوی قرارداد وی با سید مهدی رحمتی است و او نمی خواهد پشت سرمربی و بازیکنانش را خالی کند. حمیداوی همچنین در استان خراسان رضوی پروژه های مالی هم دارد که چندان مایل نیست آنها را نیمه کاره رها کند. همچنین، رو به پایان بودن دولت دوازدهم و تغییرات سال آینده در وزارت ورزش و جوانان که می تواند به سرعت به تحول در دو باشگاه اصلی پایتخت منجر گردد هم بر تردیدهای حمیداوی افزوده است.

در صورت صحت شنیده ها، این اتفاقات در حالی رخ می دهد که هنوز سه هفته از بلایی که مدیران منصوب وزارت ورزش بر سر باشگاه نساجی قائمشهر آوردند نگذشته است؛ روزی که محمود فکری که تیم نساجی را بسته و یارگیری اش را هم انجام داده بود، وی را سرمربی استقلال کردند تا مدیران و طرفداران این باشگاه عصبانی شوند و حالا باید دید آمدن حمیداوی به استقلال عملی خواهد شد یا نه؟!

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 29 آبان 1399 بروزرسانی: 29 آبان 1399 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 588

به "پیشنهاد به مالک شهرخودرو برای حضور در استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد به مالک شهرخودرو برای حضور در استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید