نکونام: هر طور دل شان می خواهد با فولاد رفتار می نمایند، مقابل پرسپولیس باید کم اشتباه بازی کنیم

به گزارش اخبار نجوم، جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: خواهان تغییر زمان ملاقات با پرسپولیس شدیم ولی موافقت نکردند و هر طور دل شان می خواهد با فولاد رفتار می نمایند.

نکونام: هر طور دل شان می خواهد با فولاد رفتار می نمایند، مقابل پرسپولیس باید کم اشتباه بازی کنیم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان پیش از ملاقات تیمش مقابل پرسپولیس گفت: می دانیم که بازی سختی در پیش داریم. این ملاقات مانند همه مسابقات سخت است به خصوص اینکه مقابل پرسپولیس بازی داریم که در چندین سال گذشته قهرمان لیگ شده اند. پرسپولیس تیم باکیفیتی است و بازیکنان تأثیرگذاری دارد که در لحظه می توانند نتیجه بازی را تغییر دهند. با بودن دو سه نفر از بازیکنان شان، در هر بازی و هر تیمی می توانند تأثیر داشته باشند و این کار ما را سخت نموده است و باید خیلی کم اشتباه بازی کنیم.

وی ادامه داد: برای کسب نتیجه و ضربه زدن به تیم پرسپولیس، باید از فرصت ها ی مان به خوبی استفاده کنیم. باید شرایط بازی را طوری پیش ببریم که کمترین اشتباه را داشته باشیم، با تمرکز بالا بازی کنیم و بتوانیم خواسته هایی را که در زمین داریم خوب پیاده کنیم. تیم ما آماده این بازی است و تمرینات خوبی را برگزار نموده ایم. امیدوارم که بچه ها فردا با تمرکز بالا، بتوانند شرایط را خوب پیش ببرند.

سرمربی فولاد در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد اینکه حسن اکرمی قضاوت بازی فردا را برعهده دارد که اشتباهات او در ملاقات فولاد برابر نساجی مازندران باعث محرومیت این داور شده بود، گفت: آن بازی برای 2 سال پیش بود که اشتباهاتی در آن مسابقه صورت گرفت. آن ملاقات تمام شد و به گذشته فکر نمی کنیم. قطعا داور مسابقه میخواهد فردا برترین عملکردش را با یک قضاوت خوب داشته باشد. تنها توقع ما نیز این است که داور عملکرد خوب و قضاوت عادلانه ای را به نمایش بگذارد تا هر دو تیم از بازی لذت ببرند.

نکونام درباره جابجایی فولاد و پیروزیت در جذب بازیکنی از فهرست مورد نظر او گفت: من فهرست بازیکنان مورد نظر را به باشگاه ارائه نموده ام و تا به امروز پیروز به جذب هیچ بازیکنی نشده ایم ولی باشگاه در حال مذاکره است. آقای گرشاسبی و اعضای هیئت مدیره تمام کوشش شان را به کار گرفته اند تا بتوانند بازیکنان مدنظر را جذب نمایند و امیدوارم که این اتفاق رخ بدهد چون من قبل از آمدن به فولاد صحبت هایم را با باشگاه انجام داده ام. در طول فصل و در این مدت نیز صحبت هایم را انجام داده ام که بازیکنان مورد احتیاج را جذب کنیم تا عملکرد قابل قبولی داشته باشیم. مخصوصا اینکه تیم ما نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیاست و احتیاج داریم که نفرات باکیفیتی را جذب کنیم تا به پیروزیت برسیم. نتایج تمام بازی هایی که در پیش داریم، به شرایطی بستگی دارد که در آینده برای مان رقم خواهد خورد.

وی درباره درخواست فولاد برای تغییر ساعت ملاقات برابر پرسپولیس گفت: با توجه به اینکه بازی استقلال به تعویق افتاده، ما درخواست کردیم که ساعت بازی تغییر کند. دو نکته وجود دارد، یکی این است که ما ساعت 6 بازی می کنیم، ساعت 8 بازی تمام می گردد و تیم ما ساعت 9 پرواز دارد. چگونه باید به فرودگاه برسیم؟ این موضوع درخواست اولیه ما قبل از لغو بازی استقلال بود. نکته دوم این است، زمانی که بازی استقلال- طرفدار کلا لغو شده، علت برگزاری بازی در این سرمای شهر تهران و در ساعت 18 را نمی فهمم. چرا باید بازیکنان هر دو تیم سختی بکشند؟ ساعت 6 بعد از ظهر، دمای هوا منفی است. اصلا دمای هوا صفر درجه باشد، چرا در ساعتی بازی نکنیم که همه بازیکنان و دو تیم لذت ببرند؟ چرا دوست داریم زجر بکشیم و همدیگر را اذیت کنیم؟ اگر قرار است همدیگر را اذیت کنیم، ما هم بگوییم بازی های مان در اهواز را در ساعت 3 بعد از ظهر برگزار نموده تا تیم ها در گرما بازی نمایند!

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان ادامه داد: همه می خواهیم از فوتبال لذت ببریم. من نمی دانم سازمان لیگ بر چه اساس و چه مبنایی بازی را ساعت 18 گذاشته و آن را تغییر نمی دهد. ما هر زمانی که اعلام کردیم ساعت بازی مان را تغییر دهید هیچ وقت با ما هماهنگی انجام ندادند. این چندمین بار است که ما اعتراض می کنیم. متأسفانه مردم خوزستان مظلوم هستند و سال جاری نیز تیم فولاد را گیر آورده اند و بعد از 2 فصل با پنجره بسته که نتوانستیم یک بازیکن بگیریم، اکنون نیز هرطور که دل شان می خواهد با تیم ما رفتار می نمایند. در چند بازی ما برای تغییر زمان مسابقه نامه زدیم و اصلا هیچ احترامی به ما گذاشته نمی گردد. انگار همه چیز عادی شده و فولاد تیمی است که هر طور دل شان بخواهد می توانند با آن رفتار نمایند و هر طور که دل شان بخواهد می توانند تصمیم گیری نمایند. برگزاری بازی در ساعت 6 بعد از ظهر و در این سرما را متوجه نمی شوم.

نکونام گفت: ما لیگ انگلیس آلمان یا اسپانیا نیستیم. ما ایران هستیم و خدا را شکر هیچ تیمی هم حق پخش نمی گیرد. در تمام جهان اینگونه است که بازی ها را در روزها و ساعت های مشخصی برگزار می نمایند که تیم ها برحسب کیفیت شان پول بگیرند. حق پخشی که در فوتبال ایران وجود ندارد، اما اینجا هر طوری که دلشان بخواهد می توانند تصمیم گیری نمایند تا بتوانند بازی ها را برگزار نمایند. زمانی که اعتراض می کنیم تیمی مشکل دارد و ممکن است پروازش را از دست بدهد و به جای برگزاری بازی در این سرما و در ساعت 18، آن را به 4 یا 5 بعد از ظهر تغییر دهید، اصلا انگار نه انگار. بازیکنان باید در این سرما بازی نمایند، هر اتفاقی که بیفتد و سلامت بازیکنان به خطر بیفتد نیز برای شان مهم نیست. امیدوارم یک فکری بگردد چون حقیقتا به فوتبال و فولاد بیشتر از همه ظلم می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 اسفند 1400 بروزرسانی: 16 اسفند 1400 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 1307

به "نکونام: هر طور دل شان می خواهد با فولاد رفتار می نمایند، مقابل پرسپولیس باید کم اشتباه بازی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: هر طور دل شان می خواهد با فولاد رفتار می نمایند، مقابل پرسپولیس باید کم اشتباه بازی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید