نکونام جز استوری کردن کاری نمی تواند بکند ، تیم مجیدی را با تیم نکونام مقایسه نکنید

به گزارش اخبار نجوم، بازیکن سابق استقلال گفت: در حال حاضر شما بازار جابجایی را نگاه کنید. مهرداد محمدی بازیکن تاثیرگذاری است که به استقلال اضافه شده اما در پست های دیگر بازیکنانی نظیر مهدی قایدی و محمد محبی از این تیم جدا شدند.

نکونام جز استوری کردن کاری نمی تواند بکند ، تیم مجیدی را با تیم نکونام مقایسه نکنید

به گزارش خبرنگاران مهدی سیدصالحی، بازیکن سابق استقلال در گفت وگو با ایسنا، در خصوص آخرین شرایط استقلال، اظهار کرد: شرایط استقلال، شرایط جالبی نیست. از قدیم گفته اند چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است. وقتی تیمی می خواهد برای رقابت های لیگ برتر آماده گردد قاعدتا باید یک اردوی آماده سازی داشته باشد. بعلاوه شرایط بودجه، اردو و کادر فنی شما معین باشد.

نکونام خیلی تنها است

وی اضافه کرد: در شرایط فعلی جواد نکونام خیلی تنها است. هیچ کدام از این اتفاقات برای تیم استقلال نیفتاد. شرایط آماده سازی استقلال از لیگ محلات پایین تر بود چون اردویی نداشتند و تیم در اختیار بدنساز قرار نگرفت. استقلال این موارد را نداشت و نتوانست بازیکن مدنظرش را جذب کند. ضمن اینکه بازیکنان تاثیرگذار این تیم جدا شدند.

بازیکن سابق استقلال توضیح داد: قاعدتا چنین مسائلی به استقلال ضربه می زند. جواد نکونام هم دست تنها و دست خالی بوده است. مطمئنم جواد نکونام این درایت را دارد که با وجود همه مسائل در کنار همراهی هواداران تیم را به جایگاه قابل قبولی برساند.

سید صالحی در پاسخ به این سوال که ارزیابی اش از شرایط نقل وانتقالاتی استقلال چطور است، توضیح داد: وقتی شما بودجه ای ندارید، نمی توانید در بازار شرکت کنید. مثل این می ماند که ما قصد داریم با چک، خودرو خریداری نمایند و تیم های دیگر به صورت نقدی بازیکن خریداری می نمایند. در چنین شرایطی معلوم است که آن نمایشگاه دار خودرویش را به کسی می فروشد که پولش نقد باشد.

استقلال بازیساز می خواهد

وی اضافه کرد: در حال حاضر شما بازار جابجایی را نگاه کنید. مهرداد محمدی بازیکن تاثیرگذاری است که به استقلال اضافه شده اما در پست های دیگر بازیکنانی نظیر مهدی قایدی و محمد محبی از این تیم جدا شدند. ضمن اینکه استقلال احتیاج دارد یک بازیکن بازیساز جذب کند که ممکن نشد و قاعدتا باید در پی جذب بازیکنان خارجی برود.

بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال گفت: آن خواسته هایی که جواد نکونام داشته برآورده نشده، ولی امیدوارم بازیکنان با تمام وجودشان برای استقلال بازی نمایند.

نکونام جز استوری کردن کاری نمی تواند بکند

سیدصالحی مطرح کرد: جواد نکونام به استقلال آمده و با یک سری مسائل مواجهه شده اما کاری از دست او برنمی آید جز اینکه تعدادی استوری که مسائل را اعلام کند. او با هزار امید و آرزو به استقلال آمده که شرایط خوبی برای استقلال رقم بزند. البته او سابقه بازی در استقلال را دارد و با شرایط این تیم بیگانه و ناآشنا نیست و مطمئنا به تیم آمده که به آنها یاری کند. ولی شرایط جوری است که هواداران از نکونام انتظار دارند و فشار زیادی روی او واقع شده است. برای یک مربی هیچ چیزی بدتر از این نیست.

وی مطرح کرد: استقلال با این نام و آوازه و هواداران، باید حداقل شرایط سخت افزاری و نرم افزاری را داشته باشد. مگر می گردد اردوی پیش فصل نرود؟ مگر می گردد تیم مربی بدنساز نداشته باشد. قاعده این است که در اسرع وقت نهایتا دو یا سه روز بعد از عقد قرارداد، کادرفنی انتخاب می شد. بعد در این میانه مدیر عامل استقلال عوض شد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال ادامه داد: صحبتی که با آقای خطیر دارم این است که وقتی که این پست را قبول می کرد باید شرایط را می سنجید و درک می کرد. وقتی استقلال بودجه ای ندارد آمدن ایشان فایده ای ندارد. اگر پول و بودجه ای به تیم تزریق نگردد فایده ای ندارد! هزار نفر هم در راس هرم مدیریتی استقلال قرار بگیرند کاری از پیش نمی توانند ببرند. چون پول حلال مسائل استقلال است.

سید صالحی در پاسخ به این سوال که چه تیم هایی را مدعی می بیند، گفت: تیم های پرطرفدار مثل سپاهان، پرسپولیس، تراکتور و حتی خود استقلال. با اینکه شانس استقلال به علت نحوه آماده سازی پیش فصل و مسائل مالی خیلی خوب نیست اما در فوتبال ما گاهی اوقات بازیکنان با تعصب و علاقه فردی خود کارهایی رقم می زنند که کسی انتظار آن را ندارد.

وی درباره صحبت برخی کارشناسان مربوط به اینکه استقلال در فصل قهرمانی با مجیدی، بازیکن بزرگ نداشت، گفت: این موضوع قیاس مع الفارق است. تیم در دوران مجیدی اردوی آماده سازی برگزار و بازیکنان مد نظرش را جذب کرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 مرداد 1402 بروزرسانی: 12 مرداد 1402 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 1602

به "نکونام جز استوری کردن کاری نمی تواند بکند ، تیم مجیدی را با تیم نکونام مقایسه نکنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام جز استوری کردن کاری نمی تواند بکند ، تیم مجیدی را با تیم نکونام مقایسه نکنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید