نوید محمدزاده: چرا فقط دنبال این هستیم آدم ها را بکوبیم؟!

به گزارش اخبار نجوم، نوید محمدزاده در برنامه کافه آپارات در واکنش نسبت به انتقاداتی که از فعالیت تبلیغاتی او مطرح می شود گفت: اگر جانی دپ تبلیغ می کند تاثیر می گذارد روی کار هنری اش؟ حتما این تبلیغات تاثیر بهتر در کار ما می گذارد تا انتخاب های بهتر بکنیم.

نوید محمدزاده: چرا فقط دنبال این هستیم آدم ها را بکوبیم؟!

او در ادامه گفت: وقتی سن و سالت می رود بالا باید حواست باشد که خودت را به هرجایی نفروشی. من کاری کردم که رابرت دنیرو هم انجام داده. خیلی ها تبلیغ کردند، چرا فقط درباره من این حرف ها زده شد؟ همین عطر من را افراد دیگر هم بیرون دادند، هیچ حرفی زده نشد.

محمد زاداه درادامه گفت: چرا فقط دنبال این هستیم آدم ها را بکوبیم؟! اگر رونالدو تبلیغ می کند به این معنی نیست که نمی تواند در زمین گل بزند. حتما در بازیگری اگر حواس و تمرکزم باشد می توانم اتفاقات بهتری را رقم بزنم. قطعا آدم ها من را با تبلیغاتم به یاد نمی آورند. چون من می دانم چه فیلم هایی را دارم بازی می کنم.

وی اضافه نمود: حتما اگر تعریف شده از بازی من، اگر تبلیغ کردم نباید از تعریف شان پشیمان بشوند. می دانم قورباغه دارد می آید بیرون و فیلم های دیگر و من می دانم مسیرم را دارم چجوری می روم جلو.

منبع: فرارو
انتشار: 15 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 435

به "نوید محمدزاده: چرا فقط دنبال این هستیم آدم ها را بکوبیم؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوید محمدزاده: چرا فقط دنبال این هستیم آدم ها را بکوبیم؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید