ممنوعیت تردد زائران اربعین در مرزهای چهارگانه

به گزارش اخبار نجوم، تهران (پانا) - فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی گفت برابر اعلام ستاد مرکزی اربعین کشور و عدم اعلام آمادگی کشور عراق برای پذیرش زائران، هرگونه تردد در مرزهای چهارگانه خسروی، مهران، شلمچه و چذابه ممنوع است.

ممنوعیت تردد زائران اربعین در مرزهای چهارگانه

به گزارش سایت پلیس، سردار احمدعلی گودرزی با بیان اینکه توفیق نشد خدمتگزار زائران در مرزهای کشور باشیم، اظهار کرد: امیدواریم که سایه ویروس منحوس کرونا از دنیا رخت ببند تا شاهد برگزاری راهیپمایی بزرگ اربعین سرور سالار شهیدان امام حسین (ع) در سال های آینده باشیم.

وی با اشاره به برگزار نشدن کنگره بزرگ اربعین در امسال، اضافه کرد: برابر اعلام ستاد مرکزی اربعین کشور و همچنین عدم اعلام آمادگی کشور عراق برای پذیرش زائران، هرگونه تردد در مرزهای چهارگانه خسروی، مهران، شلمچه و چذابه ممنوع می باشد.

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه زائران از حضور در مرزها خودداری نمایند، توضیح داد: با توجه به اینکه بسترهای لازم برای پذیرش زائران در کشور عراق مهیا نیست، به همین منظور مرزبانی کشور عراق با افرادی که به صورت غیرقانونی وارد مرزهای این کشور شوند برخورد قاطع خواهد داشت.

سردار گودرزی تاکید نمود: تمامی تحرکات و تجمعات فردی و کاروانی زائران رصد و کنترل می گردد و از ورود آنها به مرزهای کشور جلوگیری خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 آبان 1399 بروزرسانی: 17 آبان 1399 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 563

به "ممنوعیت تردد زائران اربعین در مرزهای چهارگانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت تردد زائران اربعین در مرزهای چهارگانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید