شانس میزبانی ایران از انتخابی جام جهانی 2022 بیشتر شد

به گزارش اخبار نجوم، تهران (پانا) - کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به 12 تیم حاضر در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی شانس میزبانی از این مرحله را داد.

شانس میزبانی ایران از انتخابی جام جهانی 2022 بیشتر شد

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای ضمن اعلام استفاده از VAR در مسابقات مرحله نهایی انتخابی جام جهانی قطر در منطقه آسیا، پروتکل و راهنمای مربوط به این سیستم را برای فدراسیون های صعود نموده به این مرحله ارسال کرد.

در این نامه تاکید شده است که یاری داور ویدیویی طبق پروتکل و راهنمای فیفا و با تایید IFAB است و اجرای آن بر اساس بالاترین استاندارد خواهد بود.

پس از معین شدن نتیجه قرعه کشی مرحله نهایی انتخابی در مورخ یکم جولای 2021 ، کنفدراسیون فوتبال آسیا فدراسیون های واجد شرایط و استادیوم های نامزد شده آنها را جهت آنالیز حداقل نیازهای نصب VAR مورد ارزیابی و بازرسی قرار خواهد داد.

برای فدراسیون هایی که از سیستم یاری داور ویدیویی در لیگ داخلی خود استفاده نمی نمایند، AFC امکان اجرای VAR را به وسیله تامین نماینده اصلی این سیستم ارزیابی می نماید. اگر به هر دلیلی معین گردد که امکان استفاده از این سیستم به وسیله فدراسیون میزبان امکانپذیر نیست، استفاده از VAR در مسابقه خانگی به وسیله فدراسیون مربوطه درنظر گرفته نمی گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 3 مرداد 1400 بروزرسانی: 3 مرداد 1400 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 1050

به "شانس میزبانی ایران از انتخابی جام جهانی 2022 بیشتر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شانس میزبانی ایران از انتخابی جام جهانی 2022 بیشتر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید