مقاله: قلعه سنت آنجلو رم (ایتالیا)

به گزارش اخبار نجوم، قلعه سنت آنجلو چیزی را به شما ارائه می دهد که دیگر جاذبه های گردشگری این شهر ابدی نمی توانند آن کار را بکنند. وقتی به بیرون از مجموعه قدم می گذارید بابت هزینه ای که برای ورودی پرداخت کرده اید حسرت نخواهید خورد. شما در هر ساعتی از روز می توانید به این قلعه رفته و از محوطه عظیم بیرونی اش و از پل زیبای Ponte SantAngelo دیدن کنید. Ponte SantAngelo پلی پیاده روی است که از روی رودخانه تیبر گذشته و قلعه را به مرکز رم متصل می کند. موزه مجموعه را می توانید از سه شنبه تا یکشنبه و از 9 تا 7.30 عصر ببینید. موزه در روزهای یکشنبه، روز کریسمس و روز سال نو بسته است. کارت های Roma Pass به شما اجازه می دهد دو تا از 6 جاذبه گردشگری رم شامل کولوسئوم، تپه پالاتین و فوروم رومی، Musei Capitolini، گالری Borghese و موزه ملی قلعه سنت آنجلو را به رایگان ببینید.

مقاله: قلعه سنت آنجلو رم (ایتالیا)

از سال 1925 تاکنون این سازه میزبان Museo Nazionale di Castel S. Angelo (موزه ملی قلعه سنت آنجلو) بوده است. این موزه مجموعه ای تاریخی و هنری شامل آثاری از ارتش ایتالیا دارد. آثار موجود در این موزه را می توان به سه دوره تاریخی دسته بندی کرد و شامل باقی مانده های آرامگاه سلطنتی، دژ نظامی و آپارتمان های پاپ ها است. از جمله آثار تاریخی این موزه می توان به مجسمه ها، نقاشی ها، کارهای مرمری و دیگر وسیله هایی که از منابع دیگر به این مکان آورده شده اند اشاره کرد.

افسانه ها می گویند این قلعه بعد از این که فرشته اعظم میکائیل در بالای قلعه ظاهر شد و شمشیرش را در غلاف کرد و به خاطر آن طاعون سال 590 که رم را زجر می داد تمام شد به این نام نامگذاری شده است. در بالای قلعه مجسمه ای برنزی از میکائیل قرار گرفته که توسط مجسمه ساز قرن هجدهمی Pieter Verschaffelt ساخته شده است. این مجسمه برنزی جایگزین نسخه مرمری که سابق در این مکان بود شد. این مجسمه مرمری در سال 1536 و توسط Raffaello da Montelupo ساخته شده بود.

منبع مقاله: قلعه سنت آنجلو رم (ایتالیا)

انتشار: 1 دی 1400 بروزرسانی: 1 دی 1400 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 1223

به "مقاله: قلعه سنت آنجلو رم (ایتالیا)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: قلعه سنت آنجلو رم (ایتالیا)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید