محلات ارزان تهران برای خرید خانه کدامند؟

به گزارش اخبار نجوم، به گزارش خبرنگاران، قیمت مسکن در تهران با افزایش بسیار زیادی همراه بوده و مسکن در بعضی از مناطق تهران با قیمت های بسیار بالایی همراه هستند. بعضی از مناطق تهران از قیمت های پایین تری برای خرید خانه برخوردار هستند.

محلات ارزان تهران برای خرید خانه کدامند؟

محلات ارزان تهران برای خانه دار شدن کجاست؟

بر اساس آگهی های ثبت شده در سایت دیوار، متوسط خرید فروش مسکن در بعضی از مناطق ارزان تر تهران به دست آمده است. با توجه به مناطق و قیمت های موجود در جدول، شهر ری و هاشم آباد از مناطق ارزان برای خرید خانه هستند. متوسط قیمت خرید خانه در این مناطق، 9/9 میلیون تومان است.

مناطق نواب و فلاح، با متوسط قیمت حدود 16.5 میلیون تومان برای خرید یک متر خانه، از دیگر مناطق ارازن تهران برای خانه دار شدن هستند.

محلات جیحون، سبلان و سلسبیل در بین مناطق نام برده، قیمت بالاتری برای خرید خانه دارند. متوسط قیمت خرید یک متر خانه در جیحون 22 میلیون و 100 هزار تومان و در محله سلسبیل 22/7 میلیون تومان است.

در جدول زیر لیست متوسط قیمت خرید خانه در بعضی از محلات ارزان تهران را مشاهده می کنید.(دقت داشته باشید قیمت ها متوسط قیمت یک متر مربع آپارتمان مسکونی دو تا پنج سال در شهر تهران و حومه در 10 روز گذشته آگهی های دیوار است.)

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 27 خرداد 1400 بروزرسانی: 27 خرداد 1400 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 980

به "محلات ارزان تهران برای خرید خانه کدامند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محلات ارزان تهران برای خرید خانه کدامند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید