قاتلی که با گوشت قربانیانش غذا درست می کرد بر اثر کرونا مرد

به گزارش اخبار نجوم، قاتل سریالی 81 ساله ای که از گوشت قربانیان خود غذا درست می کرد روز گذشته بر اثر کرونا در زندان جان سپرد.

قاتلی که با گوشت قربانیانش غذا درست می کرد بر اثر کرونا مرد

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از میرر، سوفیا ژوکووا زن81 ساله روس در ارتباط با قتل 4 تن توسط ماموران پلیس روسیه دستگیر و دوران محکومیتش را می گذراند که بر اثر بیماری جان سپرد.

بنا بر اطلاعات پلیس روسیه در زمان دستگیری متهم ماموران پلیس در یخچالش روده های انسان را پیدا کردند.

گزارش های موجود نشان میدهد یکی از قربانیان وی دختری 8 ساله بوده که قاتل به خاطر سر وصدای بازی های دختر او را با استفاده از یک بستنی فریب داده و در خانه اش به قتل رسانده است. دومین قربانی وی سرایدار واسیلی شلیاختیچ52 ساله بوده که اجاره اتاق خود را در روستای برزوفکا پرداخت نمی کرد.

سخنگوی پلیس بیان نمود که در هنگام دستگیری این زن قاتل چاقو و اره هایی در خانه اش یافته اند که روی آنها رد خون قربانیانش وجود داشته است. یکی از همسایگان به ماموران پلیس بیان نمود که او همواره برای ما غذاهایی پر گوشت می آورد اما ما نمی دانستیم پول این گوشتها را از کجا می آورد گرچه تمایلی به خوردن غذاهای او نداشتیم.

مدارک پلیس نشان می دهد که این قاتل سریالی پس از مرگ شوهرش در سال 2005 میلادی جنایت هایش را آغاز کرده و روز گذشته بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در زندان جانش را از دست داده است.

افراد محلی که با وی همسایه بودند به ماموران پلیس گفتند که او سالها به کارگری مشغول بوده و از لحاظ جسمی زنی قوی بوده و اغلب همه جا با خود تبر حمل می کرده است گرچه در طول سالهای گذشته همسایگان وی از مرگ گربه ها شکایت داشتند اما هیچکس تصور نمی کرد که سوفیا قاتل گربه های محل باشد.

این قاتل سریالی روانی پس از دستگیری به تمامی قتل هایش اعتراف کرد اما از کرده های خود پشیمان نبود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 24 بهمن 1399 بروزرسانی: 24 بهمن 1399 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 752

به "قاتلی که با گوشت قربانیانش غذا درست می کرد بر اثر کرونا مرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاتلی که با گوشت قربانیانش غذا درست می کرد بر اثر کرونا مرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید