فروش وقت ویزا و توضیحات سفارت آلمان در تهران

به گزارش اخبار نجوم، در پی انتشار مطلبی با عنوان یک دلالی نوین: وقت سفارت! با موضوع فروش وقت مصاحبه ویزا در سفارت آلمان در تهران، این سفارتخانه توضیحاتی را ارائه کرد.

فروش وقت ویزا و توضیحات سفارت آلمان در تهران

در شرح سفارت آلمان در تهران، درباره موضوع فروش وقت مصاحبه ویزا در سفارت آلمان آمده است:

اصل مطلب در مورد اشخاصی است که اعلام می دارند به وسیله سیستم اینترنتی نمی توانند وقت بگیرند و ادعا می نمایند که این امر تنها در قبال پرداخت پول و به وسیله آژانس ها امکان پذیر است. پیشاپیش باید اعلام کرد که بله، در حال حاضر گرفتن وقت سفارت سخت است اما نه غیر ممکن. متقاضیان بسیاری به ما اعلام می نمایند که خودشان وقت گرفته اند، بسیاری نیز پس از اقدام ناموفق برای گرفتن وقت، با ما تماس می گیرند. علت این امر نیز تقاضای زیادی است که ما و بعلاوه دیگر سفارت های شنگن در این اواخر با آن روبه رو شده ایم. ما از این افزایش علاقه مرتبط با تحولات اخیر بسیار خرسندیم.

سفارت، روزانه بیش از 200 درخواست ویزا دریافت می نماید. همکاران سفارت در سال 2015 میلادی به بیش از 50 هزار درخواست ویزا رسیدگی نمودند. با این وجود افزایش تقاضا بیش از این است که به همین علت نیز بخش ویزا سفارت آلمان، پرسنل خود را افزایش داده است و مقدمات انتقال به ساختمان بزرگ تری در دست اجرا است که رفاه بیشتری نیز برای مراجعه نمایندگان به همراه خواهد داشت.

اما بازگردیم به موضوع اصلی که چرا بسیاری از متقاضیان برای گرفتن وقت، پولی به بیمه ها یا آژانس ها پرداخت می نمایند، در حالی که می توان شخصا و به طور رایگان این کار را انجام داد؟ احتمالا جهت عدم گذاشتن زمان برای گرفتن اینترنتی وقت که می تواند زمان گیر باشد. به علت تقاضای زیاد، وقت های موجود به سرعت پر می شوند. تنها در صورتی می توان از وقت گرفته شده برای ارائه درخواست استفاده نمود که در زمان گرفتن وقت، اطلاعات شخصی مانند شماره گذرنامه وارد شده باشد. این اطلاعات در زمان مصاحبه کنترل می گردند. استفاده از روشی دیگر، گرفتن وقت از داخل آلمان و به وسیله اقوام و یا دعوت نمایندگان متقاضیان برای دوستان، اقوام و یا شرکای کاریشان در ایران را غیر ممکن خواهد نمود. بعلاوه تدابیر امنیتی ما از تغییر و دستکاری بعدی اطلاعات پیشگیری می نمایند.

سفارت همیشه در هر جا و از هر طریق ممکن به متقاضیان اعلام می نماید که گرفتن وقت رایگان است و سفارت هیچگونه همکاری با آژانس ها و اشخاصی که در قبال پول چنین خدماتی ارائه می نمایند، ندارد. برای تمام اشخاصی که با این وجود تردید دارند، فرایند کاری شفاف و کنترل امور برای ما بسیار بااهمیت است. هرگونه اطلاعات دقیق در مورد امر خلاف و یا ناهنجاری را به دقت مورد آنالیز قرار می دهیم. البته کوشش های ما برای پذیرش درخواست های بیشتر، به این موارد محدود نمی شود. در امر صدور ویزا نیز حتی الامکان از تمام راه های مجاز برای صدور ویزا بلندمدت استفاده می کنیم تا مسافرین برای سفر بعدی نیازی به مصاحبه مجدد در سفارت نداشته باشند.

در سال گذشته، بیش از یک پنجم ویزا، ویزای با اعتبار حداقل یک سال بود. این فرایند رو به افزایش است. در سه ماهه آخر سال 2015، تقریبا یک سوم ویزا، ویزا چندساله بود. این فرایند کاری، نه تنها باعث تسهیل سفر می شود، بلکه فضایی برای رسیدگی به درخواست های بیشتر فراهم می نماید. ما با تمام توان از افزایش خوشایند مسافرت ها حمایت می کنیم!

منبع: کجارو / خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 بهمن 1400 بروزرسانی: 11 بهمن 1400 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 1269

به "فروش وقت ویزا و توضیحات سفارت آلمان در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش وقت ویزا و توضیحات سفارت آلمان در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید