فروردین: از اسم مجیدی در ارز دولتی سوء استفاده شده ، کارنامه مجیدی پاک است

به گزارش اخبار نجوم، رئیس فراکسیون ورزش گفت: از فرهاد مجیدی می خواهم بحث ارز های دولتی را پیگیری نکند، زیرا به پاکی وی ایمان داریم، اما از اسمش سوء استفاده شده است.

فروردین: از اسم مجیدی در ارز دولتی سوء استفاده شده ، کارنامه مجیدی پاک است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، محمدمهدی فروردین درباره اینکه آیا مجلس شورای اسلامی با توجه به تعطیلی اماکن ورزشی در شرایط کرونایی برنامه خاصی برای حمایت از صاحبان این اماکن دارد، گفت: دو مورد را آنالیز کردیم ابتدا اینکه کدام بخش در شرایط کرونایی در حوزه ورزش بیشتر آسیب دیده است. همه می دانیم ورزش با طرفدار زنده است و وقتی طرفداران در استادیوم حضور پیدا نمی نمایند، شور و نشاطی در ورزش هم وجود نخواهد داشت این موضوع از لحاظ مالی هم آسیب های زیادی به این حوزه می زند.

وی اضافه نمود: از همه مهمتر این است که برای قشر آسیب دیده برنامه ای تعیینی داشته باشیم که این موضوع دست دولت را می بوسد، ما تصمیم های حمایتی را در مجلس برای تمام آحاد جامعه اتخاذ رسیده ایم و به نتیجه رسیدن آن ها مقداری زمان بر است. می طلبد خیلی سریع ضرر و زیانی که به باشگاه ورزشی و جامعه ورزش وارد شده جبران گردد و یکی از موارد این است که درباره مالیات ها تخفیف هایی داده و یا فرصت هایی به باشگاه داران به ویژه در بخش خصوصی داده گردد.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی اعلام نمود: همچنین باید تسهیلاتی برای این اقشار در نظر گرفته گردد، حمایت های لازم را انجام داده ایم و برنامه های پیشنهادی را هم ارائه نموده ایم، اما دولت باید به موضوع ورود کند.

فروردین درباره اظهارات اخیر یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درباره ارز دولتی دریافت به اسم فرهاد مجیدی شرح داد: من با امیرآبادی فراهانی صحبت کردم و درباره موضوع مطرح شده شخص فرهاد مجیدی مدنظر نیست، وقتی موضوعی در بحث مبارزه با فساد به ویژه در بحث فساد مطرح می گردد این است نباید اجازه بدهیم با توجه به نفوذی که افراد در صندلی های مختلف دارند بخواهند از رانت استفاده نمایند یا امتیازی بگیرند به پاکی مجیدی ایمان داریم و هیچ نقطه تاریکی در پفراینده دوران بازیگری و مربی گری وی دیده نمی گردد.

وی اضافه نمود: درباره موضوع مطرح شده هم باید گفت امیرآبادی بدون سند حرف نزده و اعتقاد دارم بعضی افراد سودجو از برند ها و سرمایه های انسانی که در ورزش وجود دارد سوء استفاده می نمایند امثال مجیدی هم باید مراقب باشند تا خودشان هزینه نشوند، زیرا امکان دارد به شناسنامه ای که برای خود درست نموده اند آسیب وارد گردد. پیشنهاد می کنم وی موضوع را دنبال نکند، زیرا قطعا نماینده مجلس بدون سند حرف نمی زند.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی اضافه نمود: قطعا خود مجیدی در این موضوع نبوده من خودم اسناد را رؤیت نموده ام و افرادی از نام وی سوء استفاده نموده اند. مجیدی هیچ کمبود و احتیاجی برای وارد شدن به این فضا ندارد، اما یک شرکت یا شرکت هایی از وی خواسته اند بازدید هایی داشته باشد و مکاتباتی با یک وزارتخانه داشته باشد که سبب شده رد پای مجیدی در این پفراینده دیده گردد باز هم تأکید می کنم به پاکی این فرد ایمان داریم، اما نباید با آبروی و اعتبار مجیدی بازی گردد. امیرآبادی و سایر نمایندگان مجلس در راستای شفاف سازی و مبارزه با فساد دنبال تعیین شدن موضوع هستند.

فروردین درباره نقش فدراسیون فوتبال در حواشی دو هفته اخیر فوتبال ایران گفت: درباره فدراسیون فوتبال خیلی صحبت نموده ام و این صریح صحبت کردن به تعدادی از آقایان برخورده است حتی در مجلس هم اگر من به عنوان نماینده متوجه شوم کارایی ندارم خیلی راحت به این موضوع اعتراف نموده و کار را رها می کنم امروز هم نارضایتی های زیادی از مدیران باشگاه ها، طرفداران، پیشکسوتان، بازیکنان و کل اهالی فوتبال مطرح می گردد نمی دانم آقایان به چه قیمتی حاضر هستند در فدراسیون بمانند و به کار خود ادامه بدهند.

وی اضافه نمود: این رفتار بی احترامی به مردم است و یکبار هم برای احترام گذاشتن به فوتبال و طرفداران شایسته سالاری را در این حوزه نشان بدهیم، زیرا افرادی هستند که می توانند با ایده فنی و کارشناسی گره ای از مسائل این رشته باز نمایند، اما کسی حاضر نیست چنین موضوعی را قبول نمایند بعضی مواقع احتیاج است دست کمک به سوی افراد کاربلد دراز گردد، اما نمی دانم چرا این اتفاق رخ نمی دهد.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی اضافه نمود: دلیل اعتراض هایی که به تازگی مطرح شده چیست؟ آقایان می بینند در فدراسیون فوتبال اتفاق های خوبی نمی افتد عده ای هم بر اساس سوابق درخشان و عملکرد خوبی که در گذشته داشته اند با این عملکرد فعلی فدراسیون زیر سوال می فرایند به نظر من باید بعضی افراد فوتبال را رها نمایند تا شرایط درست گردد.

وی درباره اینکه چرا پس از جلسه اعضای فراکسیون ورزش با وزیر ورزش مدیرعامل باشگاه استقلال انتخاب نشد، شرح داد: این اتفاقات در تمام سطوح فوتبال رخ می دهد و تنها در وزارتخانه نیست وزارت ورزش باید جوابگو باشد، زیرا نمی توانیم مجموعه ای با این عظمت رها کنیم و روزمرگی را ادامه بدهیم یک بار هم باید کار کارشناسی انجام بدهیم و ساختار درستی را برای انتخاب اعضای هیأت مدیره و مدیرعامل باشگاه ها با بکارگیری افراد ماهر و متخصص انجام بدهیم.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی اضافه نمود: خواهش می کنم ورزش را سیاسی، سلیقه ای و جناحی نکنید خدا را قسم می دهم که با این کار به روح و روان مردم و جامعه آسیب وارد می گردد چرا نمی خواهیم قبول کنیم اگر در جایی کار می لنگد احتیاج به بازنگری دارد. اصلا تعیین نیست سهم این همه تحصیلنموده دانشگاهی در ورزش چیست و کجای ورزش هستند هیچکس از نظرات آن ها استفاده نمی کند.

فروردین ادامه داد: شرایط استقلال و پرسپولیس را هم می بینید هر روز اتفاق جدیدی درباره آن ها رخ می دهد و مدام مردم به مجلس مراجعه می نمایند خود طرفداران می دانند دخالتی در استقلال و پرسپولیس نداشته و اجازه ای هم برای دخالت کردن نداریم، اما باید حرمت مردم حفظ گردد. مگر می گردد به باشگاهی با این همه سابقه و افتخار بی توجهی گردد، پرسپولیس در آستانه فینال آسیا است استقلال هم به همین شکل است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 دی 1399 بروزرسانی: 2 دی 1399 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 658

به "فروردین: از اسم مجیدی در ارز دولتی سوء استفاده شده ، کارنامه مجیدی پاک است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروردین: از اسم مجیدی در ارز دولتی سوء استفاده شده ، کارنامه مجیدی پاک است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید