طبرسی: صد در صد موج تازه بیماری کرونا را دوباره خواهیم داشت

به گزارش اخبار نجوم، رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری گفت: با افزایش پوشش واکسیناسیون می توان با مدیریت موج هایی که در آینده بروز پیدا می کنند، روبرو شویم.

طبرسی: صد در صد موج تازه بیماری کرونا را دوباره خواهیم داشت

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ پیام طبرسی، فوق تخصص بیماری های عفونی و رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری در مورد موج های بعدی کرونا اظهار کرد: ما صد در صد یک موج تازهی را دوباره خواهیم داشت و مجددا شاهد افزایش آمار ابتلا و بستری و حتی مرگ و میر خواهیم بود.

طبرسی اضافه نمود: پیش بینی ما این است که این موج تازه در اوایل آبان آغاز شود. مهم این است که این موج تازه برای ما به شکل بحران درنیاید و مثل موج پنجم شاهد ابتلا روزانه پنجاه هزار نفر به کرونا و شش هزار نفر بستری نباشیم.

او ادامه داد: اگر موج قابلیت مهندسی شدن را داشته باشد و ما بتوانیم مواجهه درستی با آن داشته باشیم و همچنین پوشش واکسیناسیون تکمیل شود و افراد پرخطر مراقب باشند و در معرض ابتلا به بیماری قرار نگیرند و شاهد پوشش واکسیناسیون در هشتاد و پنج درصد جامعه باشیم، می توانیم جلوی بروز موج را بگیریم و از بحرانی شدن آن پیشگیری کنیم.

رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری اعلام نمود: باید توجه داشته باشیم که کرونا تا چند ماه آینده به طور کامل از بین نخواهد رفت و ما هم باید مثل سایر کشورها که با افزایش پوشش واکسیناسیون در حال کنترل و مدیریت پاندمی هستند، رفتار کنیم.

منبع: فرارو
انتشار: 4 آبان 1400 بروزرسانی: 4 آبان 1400 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 1162

به "طبرسی: صد در صد موج تازه بیماری کرونا را دوباره خواهیم داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طبرسی: صد در صد موج تازه بیماری کرونا را دوباره خواهیم داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید