شکایت هرویه میلیچ از استقلال 25 هزار دلار آب خورد!

به گزارش اخبار نجوم، هرویه میلیچ از به جای مانده مطالباتش از باشگاه استقلال، باید هزینه دادخواست 600 هزاری خود را بابت شکایت از این باشگاه پرداخت کند.

شکایت هرویه میلیچ از استقلال 25 هزار دلار آب خورد!

با حکم فدراسیون جهانی فوتبال، پرونده شکایت هرویه میلیچ از باشگاه استقلال به انتها رسید و این باشگاه باید 165 هزار دلار به این بازیکن کراوات پرداخت کند.

پیش از این حکم، میلیچ از بند های وجه التزام موجود در قراردادش بابت تاخیر در پرداخت مطالباتش استفاده و علیه استقلال به فیفا شکایت کرد. این بازیکن در شکایتی که تنظیم و به فیفا ارسال نموده بود، بند های ماهانه و سالانه خسارت های تاخیر مطالباتش را قید کرد تا بتواند رقم مطالبات خود را بیشتر کند. رقم دادخواست این بازیکن حدود 600 هزار دلار بود.

باشگاه استقلال پیش تر مبلغ 200 هزار دلار به این بازیکن به عنوان به جای مانده مطالبات پیشنهاد نموده بود، اما این بازیکن این رقم را نپذیرفت و گفته می شد این بازیکن در صورت دریافت مبلغی بیش از 300 هزار دلار حاضر با توافق با باشگاه استقلال است.

در ادامه باشگاه استقلال نیز نتوانست ارقام پیشنهادی میلیچ را بپذیرد و در نهایت این بازیکن کروات پرونده شکایت خود را به فیفا برد تا تکلیف مطالبات این بازیکن معین گردد. در نهایت فیفا حکم کرد که استقلال باید 165 هزار دلار به میلیچ پرداخت کند و نکته ای که در این رای وجود دارد این است که میلیچ از محل مطالباتش، باید مبلغ قابل توجهی را به خاطر هزینه دادخواست 600 هزار دلاری مطالباتش بدهد؛ مبلغی که بیش از 25 هزار فرانک سوییس (معادل 25500 هزار دلار) خواهد بود. در نهایت این بازیکن کمتر از مبلغی که می توانست از باشگاه دریافت کند، نصیبش خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 5 مرداد 1401 بروزرسانی: 5 مرداد 1401 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 1429

به "شکایت هرویه میلیچ از استقلال 25 هزار دلار آب خورد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت هرویه میلیچ از استقلال 25 هزار دلار آب خورد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید