دختر رکابزن ایران به تنهایی برای بازی های آسیایی آماده می گردد

به گزارش اخبار نجوم، دختر رکابزن ایران در شرایطی که برنامه های تیم ملی کوهستان نامشخص است، به تنهایی برای بازی های آسیایی آماده می گردد.

دختر رکابزن ایران به تنهایی برای بازی های آسیایی آماده می گردد

به گزارش خبرنگاران، بازی های آسیایی هانگژو یک سال دیگر برگزار می گردد اما شرایط تیم های ملی دوچرخه سواری ایران(پیست، جاده و کوهستان) نامشخص هستند. این تیم ها نه سرمربی دارند و نه برنامه اردویی. در این شرایط دختر رکابزن ایران به تنهایی مشغول آماده سازی خود برای بازی های آسیایی است.

فرانک پرتوآذر از آنجا که می داند حضور در مسابقات بین المللی و درجه یک دنیا چقدر در پیشرفتش تاثیر دارد، در این مسابقات حاضر می شود و نکته جالب این است در هر مسابقه صفر تا 100 کارهایش را به تنهایی انجام می دهد.

او که به تازگی از چند مسابقه اروپایی از جمله قهرمانی دنیا بازگشته است در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص شرایط خود پس از این رقابت ها اعلام کرد: من بارها گفته ام که اولویتم کسب برترین مدال در باز های آسیایی است و هر برنامه ای که دارم، برای رسیدن به این مدال است. احتیاج است فدراسیون برنامه ریزی داشته باشد و حمایت کند چون این قدرت در ما وجود دارد که به مدال بازی های آسیایی برسیم.

او ادامه داد: طبق برنامه ریزی که داشتم ابتدا در مسابقات سوئیس شرکت کردم که یکی از تورهای مطرح دنیا در رشته کوهستان بود و مرحله اول دوم و مرحله سوم، سوم شدم. به علت کسالت ترجیح دادم مرحله آخر شرکت نکنم تا برای قهرمانی دنیا که اولویت بالاتری برایم داشت، آماده شوم. در مسابقات قهرمانی دنیا تنها نماینده از ایران بودم و توانستم پنجاه و سوم شوم و نسبت به سال های قبل پیشرفت بهتری داشتم. در کاپ دنیای سوئیس شصت و دوم شدم که البته می توانستم نتیجه بهتری بگیرم و اما مشکلاتی برایم پیش آمد و با توجه به این مسئله از عملکردم راضی هستم. به اسم آخرین مسابقه فصل، در رقابت حذفی شرکت کردم و اولین بار در این نوع مسابقه شرکت می کردم و نوع تمرین و دوچرخه آن فرق دارد اما با این حال پنجم شدم. در مسابقه بین المللی آلمان هم سوم شدم.

پرتوآذر در ادامه برنامه آماده سازی خود برای بازی های آسیایی تاکید نمود: قبلا گفته بودم سطح مسابقاتی که من شرکت می کنم، بالا است و فشار زیادی هم از لحاظ جسمی و هم روانی به من وارد می نماید. از طرفی تمام هماهنگی کارها بر عهده خودم بود. به زودی وارد فصل بدنسازی و آماده شدن برای بازی های آسیایی می شوم.

او در خصوص تامین هزینه های حضور در مسابقات اروپایی گفت: هزینه ها را خودم پرداخت کردم البته قول هایی داده شده است که یاری نمایند و نایب رییس بانوان فدراسیون پیگیری را برعهده دارند که من را حمایت نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 مهر 1400 بروزرسانی: 5 مهر 1400 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 1130

به "دختر رکابزن ایران به تنهایی برای بازی های آسیایی آماده می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دختر رکابزن ایران به تنهایی برای بازی های آسیایی آماده می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید