سرمربی قشقایی: امروز نبرد بین دارا و ندار بود، عدالت در خصوص نتیجه بازی رعایت نشد

به گزارش اخبار نجوم، گروه استان ها- سرمربی تیم فوتبال قشقایی شیراز گفت: امروز همه از فوتبال لذت بردند و به نظر من عدالت در خصوص نتیجه بازی رعایت نشد.

سرمربی قشقایی: امروز نبرد بین دارا و ندار بود، عدالت در خصوص نتیجه بازی رعایت نشد

به گزارش خبرنگاران از شیراز، داریوش هرمزی، سرمربی تیم فوتبال قشقایی شیراز در نشست خبری بعد از شکست دو بر یک تیمش مقابل تیم فولاد خوزستان گفت: امروز در واقع نبرد دارا و ندار بود. البته آنها از نظر اقتصادی داشتند ولی ما حامی نداشتیم. امروز همه از فوتبال لذت بردند و به نظر من عدالت در خصوص نتیجه بازی رعایت نشد.

وی گفت: فولاد از بازی های آسیایی آمده و تنها تیمی است که سه بازیکن خارجی دارد. این تیم در لیگ برتر با 167 میلیارد بسته شده است. من 5 سال در باشگاه فولاد زحمت کشیدم و از ساختار این تیم شناخت کافی دارم. به نظر من این نوع فوتبالی که هدفی ندارد، در ادامه راه صندلی مناسبی به دست نمی آورد اما من به نکونام و تیمش و مردم خوزستان تبریک می گویم.

سرمربی تیم قشقایی شیراز ادامه داد: از حسین کعبی بازیکنی که در جام جهانی بازی نموده گله دارم که به تیم قشقایی بددهنی و بی تربیتی می نماید و چند بازیکن دیگر که حرکاتی را انجام دادند که شایسته یک تیم آسیایی نیست. امروز بچه های غیور و فرزندان شریف قشقایی تمام توان شان را گذاشتند. تیمی که حامی ندارد واقعا برای فوتبال استان فارس دردآور است و به نظر من روزهای خوبی را برای استان فارس رقم خواهد زد. فولاد روی دو موقعیت و ارسال به گل رسید و پیروز میدان شد. فوتبال را ما انجام دادیم و اخلاق را ما بردیم ولی نتیجه به نفع آنها شد.

هرمزی اضافه نمود: امروز داخل زمین زننده گل تیم فولاد شروین عظیم بود که حرف بدی زد. متاسفانه خجالت آور است این بازیکن چنین جسارتی می نماید اما فرشاد احمدزاده اخراج می گردد. به نظر من امروز داوری مسئله ای نداشت و داورها قضاوتی خوبی داشتند.

وی اظهار داشت: امروز انگیزه ها مقابل فولاد خیلی بالا بود. در واقع یک عده به دنبال دریافت حق هستند. من مربی به دنبال نشان دادن این هستم که صندلیم اینجا نیست. فکر می کنم به گفته خیلی از مربی های دسته اول؛ در هفته قبل آقای کلانتری نسبت به بازی که با فجر کردیم چه بیاناتی داشتند؛ مربیان آستارا، طرفدار، بادران، آرمان گهر اگر به مصاحبه های این عزیزان رجوع کنید می بینید که می گویند قشقایی زیباترین فوتبال را به نمایش می گذارد. امروز انگیزه ها بالا بود و همین فوتبال را در بازی آینده مقابل کرمان خواهیم داشت و روزهای خوبی را برای باشگاه قشقایی رقم می زنیم.

سرمربی تیم فوتبال قشقایی شیراز بیان نمود: من در 6 استان کار نموده ام، استاندار به استادیوم می آید و بازی را می بیند فقط برای اینکه بگویند حامی تیم است. امروز نماینده های مجلس مان کجا هستند؟ استاندار ما کجاست؟ ما خطر سقوط را داریم ولی فجر شهید سپاسی تیم همشهری ما صعود را دارند .حامی ها کجا هستند؟ شاید امروز من شما رو می بینم (خبرنگاران) دلگرم می شوم و لذت می بریم. صحبت ما این است که اگر حمایت نمی شویم حداقل چوب لای چرخ ما هم نگذارند.

وی ادامه داد: ما باید دیروز باید در زمین پارس تمرین می کردیم اما همه دست به دست هم دادند که ما در این زمین تمرین نکنیم. استادیوم پارس را در اختیار هیئت اتومبیلرانی قرار داده اند. این زمین در اختیار فوتبالی های نیست و این فاجعه است. فردا ما باید کجا تمرین کنیم؟ امروز ما بازیکن 17 ساله به زمین فرستادیم و چند بار از کولیبالی رد شد. من به قشقایی افتخار می کنم به خاطر اینکه از حیثیت فوتبال فارس دفاع کرد.

ف

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 تیر 1400 بروزرسانی: 8 تیر 1400 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 1001

به "سرمربی قشقایی: امروز نبرد بین دارا و ندار بود، عدالت در خصوص نتیجه بازی رعایت نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی قشقایی: امروز نبرد بین دارا و ندار بود، عدالت در خصوص نتیجه بازی رعایت نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید