تخفیف هتل های تهران در ایام نوروز

به گزارش اخبار نجوم، در طول ایام عید نوروز هتل های تهران تخفیف 40 درصدی را در اقامت مسافران اعمال خواهند کرد.

تخفیف هتل های تهران در ایام نوروز

محمدعلی فرخ مهر رئیس اتحادیه هتل داران و هتل آپارتمان تهران با اشاره به تخفیف هتل ها در تهران در ایام عید، گفت:

از روز اول عید تا روز سیزدهم، هتل های تهران به مسافران تخفیف 40 درصدی در اقامت خواهند داد. با توجه به اینکه تهران در ایام عید خلوت می گردد، مسافران می توانند از پتانسیل های گردشگری تهران در این ایام استفاده نمایند.

وی با بیان اینکه هتل غیرمجاز و بدون مجوز در تهران نداریم، اضافه کرد که در حال حاضر تمام هتل های تهران دارای مجوز از اتحادیه و سازمان گردشگری و میراث فرهنگی هستند، برخی از محل های اسکانی که با عنوان خانه مسافر و به صورت آپارتمان مبله در اختیار برخی مسافران قرار می گیرند، ممکن است بدون مجوز باشند که در حال شناسایی و پلمب این گونه واحدها هستیم.

رئیس اتحادیه هتلداران و هتل آپارتمان تهران با اشاره به اینکه نرخ نامه باید در معرض دید مشتری قرار گیرد، گفت که نرخ نامه مصوب اتحادیه و سازمان گردشگری و صنایع دستی با توجه به تعداد ستاره و نوع هتل مشخص می گردد و این نرخ نامه علاوه بر اینکه در معرض دید مشتری قرار می گیرد، در سایت هتلداران تهران و سازمان گردشگری نیز موجود است.

فرخ مهر درباره جریمه واحدهای متخلف خاطر نشان کرد که در صورتی که تخلف محرز گردد علاوه بر برگشتن پول مسافر، سازمان تعزیرات حکومتی واحد متخلف را متناسب با نوع تخلف جریمه خواهد نمود.

منبع: کجارو / خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 اسفند 1400 بروزرسانی: 8 اسفند 1400 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 1298

به "تخفیف هتل های تهران در ایام نوروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخفیف هتل های تهران در ایام نوروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید