افشای آخرین خواسته استراماچونی قبل از ترک تهران

به گزارش اخبار نجوم، آذر ماه سال گذشته برای استقلال روز های بسیار عجیب و غریبی بود. در حالی که تیم همه حریفان خودش را مغلوب می کرد و به صدر جدول رسیده بود ناگهان خبر آمد که آندره آ استراماچونی قصد ترک ایران را دارد و دیگر نمی خواهد روی نیمکت استقلال بنشیند! کاملاً طبیعی بود که دلایل مرد ایتالیایی برای جدایی غیرفنی و به نوعی حتی غیرورزشی است. استرا رفت و مذاکرات یک ماه برای بازگشت او ثمری نداشت تا در نهایت فرهاد مجیدی جانشین این مربی شود.

افشای آخرین خواسته استراماچونی قبل از ترک تهران

استرا میان طرفداران استقلال از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار شده بود و به موازات همین مسئله مدیریت باشگاه طرفداران چندانی روی سکو ها نداشت به همین خاطر پس از قهر سرمربی همه چیز به شدت علیه مدیران شد و مدیرعامل وقت چاره ای جز استعفا پیدا نکرد. در رابطه با دلایل جدایی استراماچونی موارد بسیار زیاد و مفصلی گفته و نوشته شده، ولی عصر دیروز خبر جالبی پیرامون این پرونده به گوشمان رسید که نشان می داد سرمربی وقت استقلال بنا بر دلایلی ترجیح می داد در امور غیرفنی هم وارد شود. اتفاقی که در فوتبال اروپا کاملاً بی سابقه است. البته در قاره سبز همه چیز فوتبال سر جای خودش بوده و کاملاً بدیهی است که مدیران نیز در امور فنی دخالتی ندارند.

اخراج 2 عضو هیئت مدیره

عدم پرداخت به موقع و دستمزد و بلوکه شدن حساب در ایتالیا مهم ترین دلایلی بود که استرا هنگام ترک تهران آن ها را مطرح نمود و مدعی شد به خاطر همین مسائل دیگر نمی تواند با استقلال کار کند، ولی گذشت زمان نشان داد پای موارد دیگری نیز در میان بوده است.

از قضا این طور که از یک منبع آگاه شنیدیم، سرمربی سابق استقلال دقیقاً در همان روز هایی که تیمش نتایج بسیار خوبی می گرفت (به طور دقیق، چند روز قبل از جدال با شهرخودرو که استقلال با پیروزی در آن به صدر جدول رسید) در سرد ترین حالت ممکن با مدیریت وقت باشگاه قرار داشت و به این نتیجه رسیده بود که بعضی از اعضای هیئت مدیره دلشان نمی خواهد او سرمربی باشد روی همین اصل به مدیران باشگاه پیغام داد که علاوه بر حل قضیه دستمزد، باید زمینه برای اخراج دو نفر از اعضای آن زمان هیئت مدیره نیز فراهم شود! ادعایی که با واکنش تعجب برانگیز مدیران باشگاه همراه شد و به استرا گفتند این کار نه تنها از عهده مدیرعامل بلکه از توان رئیس هیئت مدیره هم خارج است، چون وزیر ورزش هیئت مدیره استقلال و پرسپولیس را مشخص می کند. در نهایت هم استراماچونی با انبوهی از بهانه ها و ناراحتی ها تهران را ترک کرد و دیگر هرگز بازنگشت.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 21 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 359

به "افشای آخرین خواسته استراماچونی قبل از ترک تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشای آخرین خواسته استراماچونی قبل از ترک تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید