آقای کراوات! پیرمرد روستایی که 1500 کروات دارد

به گزارش اخبار نجوم، یک پیرمرد روستایی در ترکیه همیشه کت و شلوار و کراوات رنگارنگی به تن می نماید. او که از کودکی کراوات می پوشد کلکسیونی از کروات در خانه خود دارد.

آقای کراوات! پیرمرد روستایی که 1500 کروات دارد

به گزارش خبرنگاران، بدیر آکبولوت که اکنون 70 ساله است 1500 کراوات دارد. وی که ساکن روستایی در منطقه گورپینار در استان وان در شرق ترکیه است، هرگز کراوات خود را برنمی دارد. او حتی زمانی که از دام های خود مراقبت می نماید یا در خانه نشسته است، کروات دارد.

بدیر با افتخار مجموعه کراوات های خود را که شامل رنگ ها و نقش های متنوعی است در اتاقی با تزئینات پراکنده به نمایش می گذارد.

پدر چهار فرزند از علاقه خود به کروات در دوران کودکی و زمانی که تنها 7 سال داشت گفت و اضافه کرد: تمام کراوات هایی را که در کودکی به عنوان هدیه دریافت نموده هنوز هم دارد.

وی گفت: من آن را خیلی دوست داشتم و در طول سال ها، کراوات می زدم. اکنون هرگز بدون بستن کراوات بیرون نمی روم و دوست دارم آن را در خانه هم بپوشم.

اشتیاق او به کراوات در روستا زبانزد شد و مهمانانش با دانستن علاقه او به آن، آغاز به هدیه دادن کراوات به او کردند.

بدیر گفت: فرمانداران، شهرداران، دادستان ها و سیاستمدارانی که از دهکده بازدید می نمایند همواره به من کراوات می دهند. الان 1500 تا دارم و هر روز کراوات متفاوتی می زنم.

از آنجایی که کراوات ها را نمی توان بدون کت و شلوار پوشید، آکبولوت مجموعه نسبتا کوچک تری از حدود 100 کت و شلوار نیز دارد. او می گوید: من فضای بیشتری برای نگهداری آن ها ندارم و مجبور شدم یک اتاق را کاملاً به کراوات هایم اختصاص دهم.

مورات تونچ، یکی از اهالی روستا نیز گفت: عمو بدیر مردی رنگارنگ و زیباست. اینجا همه او را دوست دارند. ما هرگز او را بدون کراوات ندیده ایم. او بعلاوه همواره لبخند می زند و انرژی مثبت می دهد. ما به افراد بیشتری مانند او احتیاج داریم.

منبع: فرارو
انتشار: 11 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1401 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 1355

به "آقای کراوات! پیرمرد روستایی که 1500 کروات دارد" امتیاز دهید

1 کاربر به "آقای کراوات! پیرمرد روستایی که 1500 کروات دارد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقای کراوات! پیرمرد روستایی که 1500 کروات دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید