ماجرای سلفی مرگبار دختر جوان در چالوس

به گزارش اخبار نجوم، رئیس جمعیت هلال احمر چالوس از کشف جسد دختر جوان مسافر از رودخانه چالوس اطلاع داد و گفت: این حادثه عصر دیروز آدینه اتفاق افتاده است.

ماجرای سلفی مرگبار دختر جوان در چالوس

به گزارش ایسنا، امیرحسین عسگرزاده، با بیان اینکه بعداز ظهر دیروز حوالی ساعت 16 خبر به آب افتادن یک دختر جوان در 10 کیلومتری جاده چالوس در نزدیکی شرکت دی به نیرو های هلال احمر این شهرستان ارسال شد، بلافصله نیرو های هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه این دختر جوان با خانواده از تهران به این منطقه آمده بودند و ظاهرا برای دریافت عکس سلفی به روی پل رودخانه رفته بود، توضیح داد: متاسفانه دختر جوان بر اثر سهل انگاری به رودخانه پرت می گردد و دو آقایی که همراه وی بودند برای نجاتش کوشش می نمایند که فایده ای نداشت و آن ها هم دچار آسیب می شوند که با یاری نیرو های هلال احمر نجات پیدا می نمایند.

رئیس جمعیت هلال احمر چالوس، توضیح داد: جسد این خانم چندکیلومتر پایین تر توسط نیرو های مردمی و با حضور هلال احمر در نزدیکی پارک فین از آب بیرون آورده شد.

محمدناصر زندی فرماندار چالوس نیز با بیان اینکه این خانم 33 ساله اهل تهران بود، اظهار کرد: وی به همراه دوستان خانوادگی خود در مجاورت رودخانه چالوس به سر می بردند که بنا به گفته همراهان به دلیل دریافت عکس سلفی و رعایت نکردن نکات ایمنی، به داخل رودخانه خروشان چالوس سقوط می نماید.

وی گفت: در حال حاضر پرونده در آگاهی چالوس در حال آنالیز است و پیکر این خانم جوان به سردخانه نوشهر انتقال یافت.

منبع: فرارو
انتشار: 27 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 459

به "ماجرای سلفی مرگبار دختر جوان در چالوس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای سلفی مرگبار دختر جوان در چالوس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید