ظهرابی: در دفاع کمی مشکل داریم و باید به هماهنگی برسیم، تورنمنت اسپانیا بسیار خوب بود

به گزارش اخبار نجوم، مربی تیم ملی هندبال کشورمان گفت: اگر بچه ها دقت کنند و اشتباهات فردی خود را کاهش دهند نتیجه مطلوبی در مسابقات قهرمانی آسیا خواهیم داشت.

ظهرابی: در دفاع کمی مشکل داریم و باید به هماهنگی برسیم، تورنمنت اسپانیا بسیار خوب بود

مسعود ظهرابی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص شرایط آمادگی تیم ملی هندبال کشورمان پس از بازگشت از تورنمنت اسپانیا و در آستانه اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا گفت: تورنمنت اسپانیا بسیار خوب بود فقط به خاطر کرونا برخی بازیکنان را در بازی اول در اختیار نداشتیم چراکه در سامانه، تست کرونای آنها ثبت نشده بود و یک روز دیرتر به اسپانیا آمدند.

وی در ادامه افزود: بازی های نسبتا خوبی برگزار گشت و خروجی خوبی در خصوص شرایط تاکتیکی تیم به خصوص در بخش حمله به دست آوردیم. متوجه شدیم در دفاع مشکل داریم و باید در این چند روز به جای مانده به هماهنگی برسیم.

مربی تیم ملی هندبال کشورمان در خصوص زمان اعلام لیست نهایی تیم عنوان کرد: در حال حاضر 23 بازیکن را در نظر داریم که پس از انجام تست کرونا که روز شنبه انجام می شود، 18 نفر نهایی را اعلام خواهیم کرد.

وی در خصوص عدم حضور ژاپن در این مسابقات افزود: سهمیه آسیا برای حضور در مسابقات جهانی در این دوره 5 تیم است و همه تیم ها با سرمایه گذاری آمدند و هیچ تیمی برای رقبا حریف دست کمی نیست. ژاپن از قدرت های هندبال آسیا بود که انصراف داد و اگر درست برنامه ریزی کنیم و به عنوان سرگروه صعود کنیم کار راحت تری به نسبت اینکه تیم دوم گروه باشیم، داریم ولی چیزی مشخص نیست باید جو مسابقات و شرایط تیم ها را ببینیم.

وی خاطرنشان کرد: بچه ها در شرایط خوبی هستند و ارتباط خوبی بین کادرفنی و بازیکنان ایجاد شده است و اگر بچه ها دقت کنند و اشتباهات فردی خود را کاهش دهند نتیجه مطلوبی خواهیم داشت.

ظهرابی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان از نظر مصدومیت مسئله ای ندارند، گفت: خوشبختانه همه بازیکنان در سلامت کامل هستند و امیدوارم این فرایند ادامه داشته باشد و در تست کرونا نیز موردی برای ما پیش نیاید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 بهمن 1400 بروزرسانی: 27 بهمن 1400 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 1286

به "ظهرابی: در دفاع کمی مشکل داریم و باید به هماهنگی برسیم، تورنمنت اسپانیا بسیار خوب بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظهرابی: در دفاع کمی مشکل داریم و باید به هماهنگی برسیم، تورنمنت اسپانیا بسیار خوب بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید