زمان واریز وام و بلاعوض 135 میلیونی

به گزارش اخبار نجوم، زمان واریز وام و بلاعوض 135 میلیونی تعیین شد. مقام مسئول بنیاد مسکن از افزایش وام مسکن معلولان به 135 میلیون تومان خبر داد و گفت: 6500 واحد مسکونی خانوارهای دارای 2 معلول خرداد آینده تحویل می شود.

زمان واریز وام و بلاعوض 135 میلیونی

زمان واریز وام و بلاعوض 135 میلیونی معین شد. حمیدرضا سهرابی، اظهار کرد: برای افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی تسهیلات مسکن روستایی هم از سوی بنیاد مسکن و هم از سوی سازمان بهزیستی و کمیته امداد تعلق می گیرد که فرصت خوبی است تا خانوارهای دارای دومعلول از این امکان در تامین مسکن خود بهره مند شود.

وی اضافه نمود: اجرای طرح خانه دار کردن افراد دومعلول در تفاهمی بین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، بنیاد مستضعفان، کمیته امداد و سازمان بهزیستی شروع شد. بر اساس تفاهمنامه مقرر شد تا 6500 واحد روستایی برای خانوارهای دومعلول توسط بنیاد مسکن، احداث شود. از این تعداد تا به امروز عملیات اجرایی 6100 واحد شروع شده که 4700 واحد به اتمام رسیده و مورد بهره برداری قرار گرفت. باقیمانده واحدها نیزدر مرحله سفت کاری هستند.

وی شرح داد: برنامه بنیاد مسکن این است که تا خرداد آینده تمامی 6500 واحد مسکونی برای خانوارهای دومعلول احداث و تحویل متقاضیان شود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به افزایش وام و بلاعوض مسکن معلولان به 135 میلیون تومان، گفت: بر اساس تفاهمنامه با سازمان برنامه و بودجه در 21 استان کشور برای کمک به احداث مسکن محرومان؛شامل سرپرستان معلول خانوار و خانوارهای دارای یک معلول، 50 میلیون تومان تسهیلات کم بهره به اضافه 30 میلیون تومان بلاعوض بنیاد مسکن و 10 تا 15 میلیون تومان از سوی بهزیستی فرصت مناسبی است تا این خانوارها صاحب مسکن شوند.

منبع: تسنیم

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 28 دی 1399 بروزرسانی: 28 دی 1399 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 700

به "زمان واریز وام و بلاعوض 135 میلیونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان واریز وام و بلاعوض 135 میلیونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید