تعطیلی دو روزه کامل کننده گردشگری مثلث طلایی گردشگری

به گزارش اخبار نجوم، خبرنگاران/یزد منتخب مردم اردکان در مجلس با تاکید بر این که تعطیلی دو روزه کامل کننده گردشگری مثلث طلایی و گردشگری داخلی در کشور است، گفت: اگر بخواهیم گردشگری را در کشورمان توسعه دهیم باید از گردشگری داخلی شروع کنیم و توسعه این نوع گردشگری مستلزم نهادینه کردن تعطیلی دو روزه است.

تعطیلی دو روزه کامل کننده گردشگری مثلث طلایی گردشگری

بهترین تجربه سفر را به سفر به کانادا تجربه کنید و با مجری مستقیم تورهای کانادا بهترین برنامه سفر را برای خود انتخاب کنید.

محمدرضا دشتی در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران ضمن اشاره به اهمیت تعطیل شدن پنج شنبه ها در توسعه گردشگری، اظهار کرد: اگر بخواهیم گردشگری را در کشورمان توسعه دهیم باید از گردشگری داخلی شروع کنیم و توسعه این نوع گردشگری مستلزم نهادینه کردن تعطیلی دو روزه است.

وی با تاکید بر این که تعطیلی دو روزه، کامل نماینده گردشگری مثلث طلایی و گردشگری داخلی در کشور است، گفت: تعطیلی دو روزه در توسعه گردشگری و مالی استان ها تاثیر قابل توجهی دارد به طوری که مردم می توانند با اطیمنان به فرصت تعطیلی بدون اضطراب و استرس برای سفر به استان های مجاور برنامه ریزی نمایند.

منتخب مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی اعلام نمود: با نهادینه شدن تعطیلی پنج شنبه ها، مردم علاوه بر بازدید و سفر به استان های مجاورشان، می توانند در استان خود نیز سفر نمایند لذا استان گردی نیز با توجه به توسعه گردشگری رونق پیدا می نماید.

وی گردشگری را صنعت عظیم و توسعه بخشی در کشور برشمرد و گفت: تعطیلی دو روزه می تواند علاوه بر توسعه گردشگری، منجر به افزایش بهره وری در سیستم کاری و افزایش راندمان کاری در ادارات و کارخانجات گردد.

دشتی در ادامه گردشگری را در اولویت های مالی کشور اعلام نمود و خواهان تغییر دیدگاه های شکل گرفته در خصوص این صنعت شد و گفت: با توسعه گردشگری، شاهد شکل گیری مشاغل زیاد و برطرف مسائل مربوط به این دغدغه عمومی خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 356

به "تعطیلی دو روزه کامل کننده گردشگری مثلث طلایی گردشگری" امتیاز دهید

1 کاربر به "تعطیلی دو روزه کامل کننده گردشگری مثلث طلایی گردشگری" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی دو روزه کامل کننده گردشگری مثلث طلایی گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید