اعلام آماده باش به پرسنل خط اول مقابله با کرونا در انگلیس برای دریافت واکسن

به گزارش اخبار نجوم، براساس چند طرحی که برای تسریع در عرضه یک واکسن در حال برنامه ریزی است، کارکنان خط اول سازمان بهداشت ملی (NHS) در انگلیس ممکن است در عرض چند هفته واکسن کووید-19 را دریافت کنند.

اعلام آماده باش به پرسنل خط اول مقابله با کرونا در انگلیس برای دریافت واکسن

به گزارش خبرنگاران، به درمانگاه های زیر مجموعه این سازمان در سراسر انگلیس گفته شده است که برای برنامه ای که اوایل دسامبر شروع خواهد شد آماده شوند.

روزنامه میل - چاپ انگلیس امروز (یکشنبه) گزارش داد، البته برنامه زمانی هنوز به قطعیت نرسیده چرا که هیچ یک از واکسن هایی که در حال حاضر در دست تحقیق اند به تصویب نهایی نرسیده اند.

این روزنامه یادداشتی از گلن بارلی، رئیس اجرایی درمانگاه بیمارستان جورج الیوت در وارویک شایر به کارکنانش را منتشر کرد.

وی در این یادداشت نوشته بود: به درمانگاه ما و سازمان های وابسته به بهداشت ملی در سراسر کشور گفته شده است که برای شروع یک برنامه واکسیناسیون کووید-19 برای کارکنان در اوایل دسامبر آماده باشند.

در ادامه یادداشت آمده است: آخرین اطلاعات حاکی است واکسن ویروس کرونا احتمالا در سال جاری آماده خواهد شد و کارکنان سازمان بهداشت ملی پیش از فرارسیدن کریسمس در اولویت قرار دارند.

دیوید الترینگام، مدیرکل این درمانگاه، به روزنامه میل گفت: ما تاریخ مشخصی برای دریافت واکسن نداریم اما داریم آماده می شویم تا از اول دسامبر واکسن را توزیع کنیم.

به نوشته روزنامه ایندیپندنت، یکی از واکسن های پیشرو در رقابت ها، واکسنی است که محققان دانشگاه آکسفورد همراه با شرکت داروسازی آسترازنکا در دست تحقیق و توسعه دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 آذر 1399 بروزرسانی: 2 آذر 1399 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 595

به "اعلام آماده باش به پرسنل خط اول مقابله با کرونا در انگلیس برای دریافت واکسن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آماده باش به پرسنل خط اول مقابله با کرونا در انگلیس برای دریافت واکسن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید