اظهارات جنجالی محمود فکری

به گزارش اخبار نجوم، خبرنگاران: محمود فکری پس از شکست 3 بر 2 تیمش مقابل ذوب آهن در نشست خبری گفت: من قبل از شروع صحبت هایم، باید چندمین بار از مردم مسجدسلیمان عذرخواهی کنم، بابت بازی مشکوک تیم. مسابقه ای که مطمئناً چیز هایی در نیمه اول داشت تا باعث شد گل هایی دریافت کنیم که هیچ تیمی یا هیچ بازیکنی در مهدکودک هم دریافت نمی کند و اینقدر به راحتی فرصت به حریف نمی دهند تا به گل برسد. مسابقه ای که می توانستیم مثل نیمه دوم سالم بازی کنیم و بازی را با پیروزی به خاتمه برسانیم، اینطور نبود و در نیمه اول همه کار کردیم که حریف برنده از بازی خارج شود.

اظهارات جنجالی محمود فکری

او ادامه داد: واقعاً باید چندین بار عذرخواهی کنم، بابت مسائلی که در فوتبال ما هست و متأسفانه قدرتی یا نیرویی نیست که جلوی این اتفاقات را بگیرد، یعنی خواسته و اراده ای نیست تا جلوی این اتفاقات را بگیرد. درباره نیمه اول اصلاً نمی توانیم صحبت کنیم، ولی در نیمه دوم با تعویض هایی که انجام دادیم بازی برگشت و خوب بازی کردیم. با توجه به اینکه بچه های ما می خواستند در نیمه دوم بازی را تغییر دهند، خوشبختانه موقعیت های زیادی را به وجود آوردیم و دو گل را جبران کردیم و از طرف دیگر هم موقعیت های دیگر هم خلق کردیم و می توانستیم گل سوم را به ثمر برسانیم، ولی متاسفانه زورمان به همان مسائل پشت پرده فوتبال نرسید.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان افزود: من نمی توانم قبول کنم که بازیکنانم اینقدر راحت اجازه دهند که گل بخوریم و موقعیت به حریف بدهیم. صحبت دیگری ندارم. فقط من از فوتبال پاک و مردم مسجدسلیمان عذرخواهی می کنم و ان شاءالله دیگر فوتبالی این چنین در کشورمان نبینیم.

فکری راجع به اینکه مسائل پشت پرده فوتبال به داخل زمین هم کشیده شده است و اینکه آیا شخصی را در این باره متهم می کند، گفت: من کسی را متهم نمی کنم، به هر حال فیلم بازی هست و همه کارشناسان می توانند ببینند و نظر بدهند. ما اگر در این شرایط آب و هوایی میهمان بودیم و بازیکنان مان به مشکل می خوردند شاید توجیه داشت، ولی ما که در این هوا شب و روز زندگی و تمرین می کنیم، نباید به این شکل بازی کنیم و طبیعی است که تیم حریف باید در نیمه اول کم بیاورد و نتواند بازی کند، برعکس این شرایط، چیز مشخصی است، ولی اینکه خودم بخواهم نام روی کسی بگذارم و کسی را متهم کنم، درست نیست. کمیته اخلاق می تواند ورود کند و کارشناسان درباره صحنه های بازی نظر بدهند.

او در خصوص اینکه داور وقت اضافه بازی در نیمه دوم را زودتر اعلام کرد، شرح داد: وقتی ما از داور در این خصوص سوال کردیم، گفتند که ساعت استادیوم عقب است و ما زودتر بازی را شروع کردیم. در وقت اضافه هم وقت کشی داشتیم که می توانستیم وقت اضافه بیشتری داشته باشیم. در مجموع داوری مشکل خاصی من ندیدم و کارشناسان باید نظر بدهند. حیدری از داوران خوب و پاک ما هستند و اگر اشتباهی هم کرده باشد من نمی توانم بگذارم روی مسائل پشت پرده فوتبال، در مجموع تیم داوری خوب کار کردند و از بابت داوری مسئله ای نداشتیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان ادامه داد: در سیستم بازی ما، ما از یک طرف در پی یک امتیاز های بازی مان هستیم، تیمی نیستیم که تهاجمی بازی کنیم و اگر گل دریافت کنیم به مشکل خواهیم خورد. با همین سیستم امتیاز گرفتیم، ولی مسئله ای که در بازی امروز داشتیم از سیستم بازی مان نبود، وقتی ما با سیستم 1-3-2-4 بازی می کنیم در واقع می خواهیم به حریف موقعیت گل ندهیم، ایراد کار ما از جای دیگر بود و اگر 10 نفر هم در دفاع می گذاشتیم باز هم گل می خوردیم. اگر هم تهاجمی تر بازی می کردیم بیشتر از 3 گل می خوردیم و دیگر نمی توانستیم کاری کنیم. امیدوارم که در بازی های آینده تلاش کنیم و امتیاز های لازم را کسب کنیم. 3 بازی برای ما به جای مانده و امیدوار هستیم که امتیاز کسب کنیم و خودمان را در لیگ برتر نگه داریم.

منبع: فرارو
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 1068

به "اظهارات جنجالی محمود فکری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات جنجالی محمود فکری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید