شروع دور تازه حراج شماره های رند همراه اول

به گزارش اخبار نجوم، دور تازه واگذاری شماره های رند همراه اول از امروز چهارشنبه 13 تیر 1403 شروع شده و متقاضیان می توانند برای مشاهده و شرکت در حراج، به سامانه حراج نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور مراجعه نمایند.

شروع دور تازه حراج شماره های رند همراه اول

به گزارش خبرنگاران و به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، دور نو واگذاری شماره های رند همراه اول از امروز چهارشنبه 13 تیر 1403 آغاز شده و متقاضیان می توانند برای مشاهده و شرکت در حراج، به سامانه حراج نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور مراجعه نمایند.

براساس اصول و ساختار ارزشی اپراتور اول تلفن همراه که مبین ارائه و انجام خدماتی آسان و در دسترس برای عموم متقاضیان شماره های رند است، واگذاری شماره های رند همراه اول به وسیله برگزاری حراج برای عموم متقاضیان و به صورت اینترنتی به آدرس https://rond.mci.ir صورت می پذیرد.

متقاضیان شرکت در حراج شماره های رند همراه اول، باید ضمن تأیید شرایط و ضوابط مربوط به شرکت در حراج و بعلاوه وارد کردن صحیح اطلاعات درخواستی و هویتی در سامانه مذکور، نسبت به واریز آنلاین رقم ودیعه که معادل 20 درصد مبلغ پایه شماره تلفن همراه مدنظرشان است، اقدام نمایند.

برقراری اعتبار زمانی هر حراج نیز منوط به دو شرط است که لزوماً هر دو باید برقرار باشد تا حراج به اتمام برسد.

شرط نخست آنکه زمان قانونی حراج به اتمام برسد که این زمان برای هر حراج متغیر است و در زمان آغاز حراج اعلام می گردد.

دیگری هم اینکه از آخرین پیشنهاد قیمت بر روی یک شماره، باید 8 ساعت گذشته باشد؛ در صورت اعلام پیشنهاد نو قبل از اتمام مدت زمان حراج، مدت زمان حراج برای یک دوره 8 ساعته دیگر تمدید می گردد.

تمامی متقاضیان شرکت در طرح حراج شماره های رند همراه اول می توانند به آدرس https://rond.mci.ir مراجعه نمایند.

5454

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 14 تیر 1403 بروزرسانی: 14 تیر 1403 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 1640

به "شروع دور تازه حراج شماره های رند همراه اول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع دور تازه حراج شماره های رند همراه اول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید