محمود زاده: قرارداد های شکاری و طاهرخانی فسخ نشده است

به گزارش اخبار نجوم، رئیس کمیته نقل وانتقالات سازمان لیگ گفت: تا این لحظه فسخ قراردادی برای شاهین طاهرخانی و رضا شکاری ثبت نشده است.

محمود زاده: قرارداد های شکاری و طاهرخانی فسخ نشده است

به گزارش خبرنگاران، فریبرز محمود زاده درباره فسخ قرارداد بازیکنان با باشگاه ها با دلایل موجه گفت: دلایل موجه برای فسخ یک طرفه قرارداد شامل موارد زیادی می شود. یکی از این موارد به بند هایی که در قرارداد وجود دارد، برمی شود. مورد دیگر مشکلاتی است که در پرداخت مبلغ قرارداد پیش می آید، اما در حال حاضر به دلیل اینکه در ابتدای فصل جاری هستیم و هنوز دو ماه و 10 روز تأخیر در عدم پرداخت مبلغ قرارداد ممکن نیست، فسخ یک طرفه امکان پذیر نخواهد بود. متأسفانه یکسری از مسائلی که در فضای مجازی و رسانه ها مطرح می شود، اشتباه است و از ما استعلامی نمی شود.

وی با اشاره به اینکه تا این لحظه فسخ قراردادی برای شاهین طاهرخانی و رضا شکاری (به ترتیب بازیکنان استقلال و تراکتور) ثبت نشده است، توضیح داد: در حال حاضر اگر فسخی قرار باشد انجام شود، باید بین بازیکن و باشگاه به صورت توافقی صورت بگیرد، چون الان سوت شروع رقابت های فصل جدید لیگ برتر زده شده و بازیکنانی که در لیست باشگاه باشند، باید به صورت توافقی جدا شوند. وقتی پنجره نقل وانتقلات تا ساعت 12 بامداد 28 آبان ماه ادامه دارد باشگاه ها هم می توانند بازیکن در لیست اضافه و هم خارج نمایند، اما این کار باید به صورت توافقی صورت بگیرد. حتی اگر بازیکن بازی هم نموده باشد می تواند به صورت توافقی از باشگاهش جدا شود و به باشگاهی دیگر برود.

رئیس کمیته نقل وانتقالات سازمان لیگ در انتها یادآور شد: فقط نکته ای که وجود دارد این است که در فرایند فسخ توافقی با یک بازیکن و جایگزینی بازیکن دیگر، نباید سقف هفت سهمیه لیگ رجحان باشگاه ها از حد خود عبور کند. باشگاه ها اگر می خواهند بازیکنی به لیست اضافه نمایند باید به صورت توافقی از یکی از بازیکنان سهمیه لیگ رجحان شان جدا شوند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 آذر 1399 بروزرسانی: 21 آذر 1399 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 634

به "محمود زاده: قرارداد های شکاری و طاهرخانی فسخ نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمود زاده: قرارداد های شکاری و طاهرخانی فسخ نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید