ساعی:اختلاف سلیقه همواره هست، عابدینی:مسائل ورزشکاران راحل می کنیم

به گزارش اخبار نجوم، به گزارش خبرنگاران، انتخاب رئیس و نایب رئیس کمیسیون ورزشکاران صبح امروز سه شنبه در آموزشگاه ملی المپیک با حضور 15 عضو این کمیسیون برگزار گردید و طی آن هادی ساعی به عنوان رئیس و مجتبی عابدینی به عنوان نایب رئیس انتخاب شدند.

ساعی:اختلاف سلیقه همواره هست، عابدینی:مسائل ورزشکاران راحل می کنیم

ساعی پس از این انتخاب گفت: تشکر می کنم از همه دوستانی که در این رای گیری شرکت کردند. خوشحالم که اعضای کمیسیون این جسارت را پیدا کردند که بتوانند در بحث مدیریت اظهار نظر نمایند.

وی ادامه داد: امیدوارم بتوانیم به ورزشکاران و کمیته ملی المپیک یاری کنیم. بعضی دوستان فکر می نمایند که ما دعوا می کنیم اما این خاصیت انتخابات است که با هم صحبت کنیم. در جلسات چانه زنی می گردد و اختلاف سلیقه وجود دارد. اگر وجود نداشته باشد و همه چیز یکدست و یکسان باشد کسی نیست که انتقاد کند.

رئیس کمیسیون ورزشکاران اعلام کرد: امیدوارم با همین تعداد کنار هم باشیم و بتوانیم دست ورزشکاران را بگیریم. من هم مثل بقیه اعضای کمیسیون یک رای دارم. اگر در موردی هم در کمیسیون و هم در هیات اجرایی بود، در خدمت ورزشکاران هستم و اگر موردی بود در خدمت هستم.

مجتبی عابدینی نایب رئیس کمیسیون هم در این مورد گفت: امیدواریم بتوانیم در آینده مسائل ورزشکاران را حل کنیم. از کسانی هم که به من رای دادند تشکر می کنم و امیدوارم بتوانیم در زمان باقی مانده به شرایط ورزشکاران رسیدگی کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 463

به "ساعی:اختلاف سلیقه همواره هست، عابدینی:مسائل ورزشکاران راحل می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعی:اختلاف سلیقه همواره هست، عابدینی:مسائل ورزشکاران راحل می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید