دلسوزی ادامه دار برای سراب نیلوفر

به گزارش اخبار نجوم، فرماندار کرمانشاه با اشاره به غیر قابل قبول بودن شرایط بهداشتی، روشنایی، فضای سبز و سرویس های خدماتی سراب نیلوفر گفت : اگر این ظرفیت خوب و خدادادی در استان دیگری بود قطعاً بهتر مورد توجه و رسیدگی قرار می گرفت.

دلسوزی ادامه دار برای سراب نیلوفر

به گزارش خبرنگاران از کرمانشاه، فضل الله رنجبر فرماندار کرمانشاه گفت : اراضی سراب نیلوفر وقف خاص است و این وقف در اختیار دادستان کل کشور و به طبع دادگستری کل استان است و از این رو امکان رسیدگی از طرف مدیران دولتی وجود ندارد.

او گفت : از دادگستری استان درخواست داریم نسبت به در اختیار گذاشتن فضای سراب نیلوفر به شرکت توسعه گردشگری مساعدت و همکاری کند.

او اضافه نمود: تلاش فراوانی از طریق دانشکده کشاورزی، فرمانداری و بخشداری مرکزی کرمانشاه برای احیای گل نیلوفر صورت گرفت، اما متاسفانه بی توجهی ها باعث شد آثار آن از بین برود بنابراین ما باید با ارائه طرحی مناسب به سراب نیلوفر رسیدگی ویژه ای داشته باشیم.

فرماندار کرمانشاه اضافه نمود: این شرایط فعلی سراب نیلوفر به عنوان یک ظرفیت خدادادی در زمینه گردشگری و تفریح گاه برای مردم مورد قبول نیست و همه باید دلسوزانه در جهت حل مسائل آن تلاش کنیم بنابراین شرکت توسعه گردشگری باید با جدیت بیشتری مسائل و مسائل سراب نیلوفر را پیگیری کند .

د

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 16 بهمن 1400 بروزرسانی: 16 بهمن 1400 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 1274

به "دلسوزی ادامه دار برای سراب نیلوفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلسوزی ادامه دار برای سراب نیلوفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید