دریافت وجه نقد از خودپردازهای بانک تجارت بدون نیاز به کارت بانکی

به گزارش اخبار نجوم، مشتریان بانک تجارت بدون نیاز به همراه داشتن کارت بانکی به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن می توانند از دستگاه های خودپرداز این بانک برداشت وجه نقد داشته باشند.

دریافت وجه نقد از خودپردازهای بانک تجارت بدون نیاز به کارت بانکی

به گزارش شمانیوز، بر اساس این گزارش، خدمات بدون کارت بانک تجارت شامل برداشت وجه نقد، پرداخت قبوض، انتقال وجه و خرید شارژ است که در حال حاضر و در فاز اول، صرفا خدمت برداشت وجه قابل ارائه است.

مشتریان این بانک برای استفاده از این خدمت لازم است از درگاه های الکترونیک بانک تجارت وارد بخش خدمات بدون کارت شوند. پس از ثبت مشخصات و تعریف یک رمز دلخواه، سیستم بانک تجارت یک رمز 8 رقمی یک بار مصرف با اعتبار 48 ساعت را برای مشتری پیامک می کند.

در این مرحله فرد می تواند با مراجعه به یکی از خودپردازهای بانک تجارت و انتخاب خدمت بدون کارت با وار د کردن رمز 8 رقمی تایید شده و ورود رمز 4 رقمی که قبلا انتخاب کرده است، تا سقف 2 میلیون ریال در روز برداشت وجه نقد داشته باشد.

کارمزد مربوط به خدمات بدون کارت، به ازای هر درخواست مبلغ 15,000 ریال است و در صورت لغو رزرو، کارمزد دریافتی عودت داده نمی شود ضمن اینکه در صورتی که ثبت درخواست برای یک کارت بلاتکلیف مانده باشد (ثبت موقت/ عدم برداشت/ لغو/ ابطال)، امکان ثبت حواله جدید مقدور نیست.

لازم به توضیح است، چنانچه هریک از مشتریان بانک تجارت متقاضی استفاده از خدمات بدون کارت این بانک برای سه مرتبه رمز ورود را اشتباه وارد کنند، درخواست خدمات بدون کارت وی ابطال می شودهمچنین این امر با درخواست لغو خدمت توسط مشتری، انتها زمان اعتبار و پس از دریافت وجه و اتمام سرویس نیز محقق می شود.

گزارش: معصومه افلاکی

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 14 دی 1399 بروزرسانی: 14 دی 1399 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 684

به "دریافت وجه نقد از خودپردازهای بانک تجارت بدون نیاز به کارت بانکی" امتیاز دهید

1 کاربر به "دریافت وجه نقد از خودپردازهای بانک تجارت بدون نیاز به کارت بانکی" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریافت وجه نقد از خودپردازهای بانک تجارت بدون نیاز به کارت بانکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید