تهران از فردا شب بارانی می گردد

به گزارش اخبار نجوم، تهران (پانا) - بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران از فردا شب تا صبح سه شنبه (30 آبان تا 2 آذرماه) در برخی ساعات وزش باد و بارش باران پیش بینی می گردد.

تهران از فردا شب بارانی می گردد

بر اساس آنالیز داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، طی دو روز آینده شرایط جوی استان تهران با پایداری و سکون نسبی جو، آسمانی صاف تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش ملایم باد و در نواحی پرتردد همراه با انباشت آلاینده ها، کاهش کیفیت هوا و غبار محلی پیش بینی می گردد.

از بعدازظهر یکشنبه (30 آبان ماه) با نفوذ سامانه بارشی، به تدریج افزایش ابر و از یکشنبه شب تا صبح سه شنبه (30 آبان تا 2 آذرماه) در برخی ساعات وزش باد، رگبار پراکنده باران و در بخش های شمالی گاهی بارش باران و برف مورد انتظار است.

از دوشنبه (اول آذرماه) انباشت آلاینده های جوی به تدریج کاهش می یابد و در روز سه شنبه (2 آذرماه) وزش باد نسبتا شدید به ویژه در نیمه جنوبی استان، کاهش ابر و بهبود کیفیت هوا پیش بینی می گردد و برای چهارشنبه (3 آذرماه) آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد و از چهارشنبه شب به علت پایداری نسبی جو، انباشت تدریجی آلاینده ها و گاهی کاهش کیفیت هوا در نواحی پرتردد مورد انتظار است.

بعلاوه طی سه روز آینده در اغلب نواحی استان فرایند تدریجی افزایش دما پیش بینی می گردد.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، فیروزکوه با کمترین دمای 9- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (30 آبان ماه) نیمه ابری و همراه با غبار محلی، گاهی ابری و وزش باد با احتمال بارش پراکنده با حداقل دمای 5 و حداکثر دمای 13 درجه سانتیگراد و طی روز دوشنبه (اول آذرماه) ابری و همراه با غبار صبحگاهی و گاهی بارش باران و وزش باد با حداقل دمای 6 و حداکثر دمای 16 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 1237

به "تهران از فردا شب بارانی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهران از فردا شب بارانی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید