تمرین پرسپولیس در روز بازگشت طرفداران

به گزارش اخبار نجوم، تمرین امروز (دوشنبه) تیم پرسپولیس از ساعت 18:45 در حضور خبرنگاران و جمعی از طرفداران این تیم در استادیوم شهید کاظمی برگزار گردید.

تمرین پرسپولیس در روز بازگشت طرفداران

* حدود یک هزار طرفدار پرسپولیس امروز در محل تمرین سرخپوشان حاضر بودند و یک به یک بازیکنان پرسپولیس را مورد تشویق قرار دادند.

* علیرضا بیرانوند، احمد گوهری و امیرمحمد یوسفی در طول تمرین زیر نظر ولسلی ننکا مربی دوازه بانان برزیلی سرخپوشان به تمرینات تخصصی و مهار توپ از فاصله نزدیک پرداختند.

* بازیکنان نیز در مراحل ابتدایی تمرین زیر نظر پپه لوسادا به کار با توپ و پاسکاری روی آوردند.

* در ادامه تمرین نیز بازیکنان به چند گروه تقسیم شدند و تمرین حفظ توپ و آقاوسط در حالی برگزار گردید که یحیی گل محمدی، سیدجلال حسینی و کریم باقری در گروه های مختلف همراه بازیکنان این تمرین را انجام دادند. در این بخش از تمرین کری شدیدی بین بازیکنان و مربیان حاکم بود.

* طرفداران پرسپولیس در میان تشویق های خود به شدت از یحیی گل محمدی حمایت کردند.

* فوتبال درون تیمی بخش دیگری از تمرین پرسپولیسی ها بود. در این بخش شاگردان گل محمدی به سه گروه سفید، زرد و سبز تقسیم شدند و حدود 30 دقیقه به نوبت به فوتبال درون تیمی در بخش کوچکی از زمین پرداختند. نکته جالب در این بخش این بود که سیدجلال حسینی نیز همچون بازیکنان در یک گروه به فوتبال درون تیمی مشغول شد.

* در بخش پایانی نیز پرسپولیسی ها به دو گروه تقسیم شده و فوتبال درون تیمی در یک نیمه از زمین بازی کردند. گل محمدی در این بخش در میانه زمین نکات فنی را به بازیکنان گوشزد می کرد.

* میلاد سرلک در بخش های زیادی از تمرین امروز به علت مصدومیت به صورت اختصاصی تمرین کرد

منبع: فرارو
انتشار: 2 مرداد 1401 بروزرسانی: 2 مرداد 1401 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 1427

به "تمرین پرسپولیس در روز بازگشت طرفداران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمرین پرسپولیس در روز بازگشت طرفداران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید