برگزاری تورنمنت محبت آمیز سه جانبه با حضور رئال مادرید، اینتر و بایرن مونیخ

به گزارش اخبار نجوم، پرافتخارترین تیم های باشگاهی فوتبال اسپانیا و آلمان به همراه نراتزوری یک تورنمنت سه جانبه محبت آمیز برگزار می نمایند.

برگزاری تورنمنت محبت آمیز سه جانبه با حضور رئال مادرید، اینتر و بایرن مونیخ

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران، سایت رسمی باشگاه رئال مادرید با انتشار خبری از برگزاری یک تورنمنت سه جانبه با حضور این تیم، اینتر و بایرن مونیخ اطلاع داد.

طبق اعلام سایت این باشگاه، این جام تدارکاتی سه جانبه با عنوان جام همبستگی اروپا و با هدف ارسال پیغام اتحاد و همبستگی میان مردم اروپا برگزار خواهد شد.

این جام قرار است در سال 2021 و با انجام سه بازی برگزار گردد. تاریخ انجام این سه بازی هنوز تعیین نیست و به زمان سرانجام یافتن فصل جاری، تقویم فصل بعد و البته زمان بازگشت طرفداران به استادیوم ها بستگی خواهد داشت.

در این تورنمنت هر سه تیم با هم روبه رو خواهند شد اما محل برگزاری بازی ها متفاوت است. مصاف رئال مادرید و اینتر در مادرید، نبرد اینتر و بایرن مونیخ در میلان و مصاف بایرن مونیخ و رئال مادرید در مونیخ انجام خواهد شد. عواید حاصل از این سه بازی هم صرف خرید تجهیزات پزشکی برای بیمارستان های ایتالیا و اسپانیا خواهد شد.

همچنین قرار است در هر یک از بازی ها به طور ویژه از نمایندگان کادر درمان که در دو سه ماه اخیر زندگی خود را وقف رسیدگی به بیماران مبتلا به کرونا نموده اند، به صورت ویژه قدردانی گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 331

به "برگزاری تورنمنت محبت آمیز سه جانبه با حضور رئال مادرید، اینتر و بایرن مونیخ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری تورنمنت محبت آمیز سه جانبه با حضور رئال مادرید، اینتر و بایرن مونیخ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید