بازیکنی که مدالش را برای خرید مواد فروخت!

به گزارش اخبار نجوم، فلاویو دونیزته، مدافع سابق باشگاه سائوپائولو در اعترافی عجیب می گوید در زمانی که برای این تیم بازی می نموده مدتها به کوکائین اعتیاد شدید داشته تا جایی که حتی مدال طلای جام باشگاه های دنیا خود را فروخته تا خرج اعتیادش کند.

بازیکنی که مدالش را برای خرید مواد فروخت!

در سال 2005 که سائوپائولو با قهرمانی در لیگ برزیل و سپس قهرمانی در رقابتهای کوپا لیبرتادورس، راهی جام باشگاه های دنیا شد تا به مصاف لیورپول برود در این تیم برزیلی بازی می کرد. سائوپائولو در آن مسابقه هم لیورپول را شکست داد تا جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

دونیزته در اعتراف جنجالی خود می گوید در آن موقع، در عین فوتبال بازی کردن حرفه ای برای سائوپائولو، اعتیاد شدید داشته تا جایی که مدال طلایی که در جام باشگاه های دنیا دریافت نموده را به فروش رسانده تا پول آن را صرف اعتیادش کند.

او در این باره به رسانه برزیلی گلوبواسپورته گفت: مدال طلای جام باشگاه های دنیام را فروختم تا مواد بخرم. آنهم به 7هزار رئال برزیل یعنی چیزی حدود 3500 دلار. همه آن پول را با خرید مواد هدر دادم. هر چه پول دستم می رسید اینطور به باد می دادم.

مدافع سابق سائوپائولو در ادامه گفت: به کوکائین اعتیاد شدید داشتم. همه چیزم را باختم. مواد از هر چیز دیگری برایم مهمتر بود. کم کم همه چیزم را از دست دادم. همه پس اندازم خرج شد و احساس می کردم به ته خط رسیده ام.

دونیزته 36ساله که چندین سال است فوتبال را کنار گذاشته، این روزها اعتیاد را ترک نموده و به عنوان باغبان در شهر سائوپائولو کار می نماید. او همچنان رویای بازگشت به میادین فوتبال را در سر دارد.

منبع: ورزش 3

منبع: فرارو
انتشار: 7 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 362

به "بازیکنی که مدالش را برای خرید مواد فروخت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنی که مدالش را برای خرید مواد فروخت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید