انتخاب جوراب مناسب هر کفش

به گزارش اخبار نجوم، جوراب مناسب هر کفش به موارد مختلف بستگی دارد، مواردی مثل راحتی، استایل و سبک، رنگ و طرح. اما در این میان راحتی از بیشترین اهمیت برخوردار است.

انتخاب جوراب مناسب هر کفش

جوراب علاوه بر محافظت از پاهای شما نقش بزرگی را در استایل شما ایفا می کند. انتخاب جورابی که با کفش شما همخوانی داشته باشد می تواند کمی گیج کننده باشد. این مطلب خبرنگاران می تواند تا حدی به شما در انتخاب جوراب مناسب هر کفش کمک کند.

جوراب مناسب هر کفش

جوراب سر پنجه

این جوراب فقط پنجه را می پوشاند و انگشتان پا و قسمت پاشنه را باز می گذارد. مناسب پوشیدن با کفش های جلوباز از قبیل برخی کفش های تخت، پاشنه بلند و صندل است. زیرا تعیین نخواهد بود و در عین حال از پاها مراقبت و از درد جلوگیری خواهد کرد.

جوراب کالج

جوراب کالج را با جوراب ساق کوتاه اشتباه نگیرید. جوراب کالج کوتاه تر است و همانطور که از نام این جوراب پیداست، بهتر است آن را با کفش های کالج و ساق کوتاه بپوشید. می توانید این جوراب را با کتانی و کفش پاشنه بلند جلوبسته نیز بپوشید، مخصوصا اگر شلوارتان کوتاه است یا دامن پوشیده اید.

جوراب ساق کوتاه و یک ربع

این جوراب ها در واقع برای استفاده ورزشی طراحی شده اند و برای کسانی که تحرک زیادی دارند مناسب هستند. در حالت ایده آل این جوراب ها را با کتانی های ورزشی می پوشند اما برای پوشیدن با کتانی های معمولی، صندل و نیم بوت نیز بسیار مناسب هستند.

جوراب ساق دار

جوراب ساق دار مناسب استایل های کژوال و اسمارت کژوال هستند. این جوراب ها اکثرا مردانه هستند اما مدل های زنانه و ساده آن ها معمولا مناسب پوشیدن با بوت هستند. با مدل های طرح دار و رنگی این جوراب می توانید ظاهر کژوال و بی نقصی داشته باشید؛ فقط کافیست آن را با یک جفت کتانی آل استار یا ونس بپوشید. مدل توری (فیش تیل) این جوراب با کفش کالج ترکیب جالبی می سازد.

جوراب زیر زانو و بالای زانو

بیشتر کاربرد ورزشی دارند اما خیلی ها در استفاده از آن ها نوآوری می کنند. اگر قصد دارید در مجلسی دامن کوتاه بپوشید می توانید از انواع این جوراب ها با کفش یا بوت پاشنه بلند استفاده کنید، از نوع ضخیم آن گرفته تا نازک. اگر استایلتان اسپرت است می توانید کفش پاشنه بلند را با کفش تخت یا کتانی جایگزین کنید.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر پاییز امسال چه شلواری بپوشیم؟ را مطالعه کنید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 585

به "انتخاب جوراب مناسب هر کفش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب جوراب مناسب هر کفش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید