مقاله: برترین فستیوال های کانادا و رویدادهای زمستانی کانادا

به گزارش اخبار نجوم، مجموعه نمایشگاهی و سرگرمی Ontario Place در شهر تورنتو هر زمستان از اواخر ماه نوامبر تا هفته اول ژانویه به محل برگزاری فستیوال بی نظیر شفق قطبی تبدیل می شود. نمایش های بزرگ و زیبای نوری، زمین های اسکیت روی یخ پر زرق و برق، بازارهای کریسمسی و موسیقی زنده برخی از جذابیت های این فستیوال خارق العاده هستند. هر سال بازی های و سواری های جدید به این مجموعه اضافه می شود و در کنار زمین تیوپ سواری بزرگ 50 متری و چرخ و فلک مجموعه قرار می گیرند.

مقاله: برترین فستیوال های کانادا و رویدادهای زمستانی کانادا

فرنی یک شهر کوچک اما پر جنب و جوش کوهستانی در استان بریتیش کلمبیا است. فستیوال Griz Days که هر سال در این شهر برگزار می شود، هر آن چه که کانادا با آن شناخته می شود را گرفته و آن را جشن می گیرد. برای مثال مسابقه قدرتی این فستیوال را در نظر بگیرید؛ مسابقه ای که اره کردن، پرتاب تبر، خوردن پنکیک، کشتی پا و آتش درست کردن را ترکیب کرده است و در آن مردان و زنان قدرتمند با هم برای عنوان سرسخت ترین گریز رقابت می کنند. شما همچنین می توانید رژه ها، مراسم آتش بازی و نمایش چوب برهای کوهستان راکی را هم در این فستیوال ببینید.

10 روز با حال و هوای عالی رمستانی چیزی است که در هر فوریه در بخش فرانسوی شهر وینیپگ چشم انتظار شما است. فستیوال مسافر (Festival du Voyageur) با موسیقی، غذاها، مجسمه های یخی و یک پس زمینه بسیار زیبای زمستانی، بهانه ای است برای یادآوری فرهنگ های گذشته و البته مخلوط کردنش با زمان حال. به عنوان بزرگترین فستیوال زمستانی در غرب کانادا، این از آن رویدادهایی است که نباید فرصت شرکت در آن را در تور کانادا از دست بدهید.

منبع مقاله: برترین فستیوال های کانادا و رویدادهای زمستانی کانادا

انتشار: 11 آبان 1400 بروزرسانی: 11 آبان 1400 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 1170

به "مقاله: برترین فستیوال های کانادا و رویدادهای زمستانی کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: برترین فستیوال های کانادا و رویدادهای زمستانی کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید